آگهی استخدام شرکت ژرف کار جم

مهندسی ژرف کار جم
شهر های مورد نیاز : اصفهان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : -----
متن آگهی

شرکت ژرف کار جم مستقر در شهر اصفهان وفعال در زمینه اجرای پروژه های ساختمانی ، آب و فاضلاب ، تاسیسات وتجهیزات ،راه و ترابری و … جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در رشته های مختلف از افراد واجد شرایط و فارغ التحصیلان از دانشگاه های معتبر به شرح زیر دعوت به همکاری می نماید .

متقاضیان می توانند روزمه شغلی خود را به همراه عکس به آدرس zkf.jobs@gmail.com و یا به شماره فکس 03112616454 ارسال نمایند.

(ذکر ردیف شغلی مورد  درخواست الزامی است)

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : فکس 03112616454
وبسایت : zharfkarejam.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها