آگهی استخدام شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات

%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-%d9%be%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d8%b7%d8%a7%d8%aa
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 11 آذر ماه 95
متن آگهی

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات به منظورت تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در حوزه پشتیبانی فنی جهت نصب سیستم ADSL  مشتریان در سطح شهر از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

  • حداقل مدرک کاردانی در رشته های کامپیوتر یا مخابرات
  • یکسال سابقه کار مرتبط
  • آشنایی با مباحث ADSL ،  IT و تجهیزات مخابرات
  • حداکثر سن ۳۵ سال
  • دارای وسیله نقلیه موتور سیکلت

لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید.

ایمیل : Cs@pishgaman.net

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها