آگهی استخدام شرکت پویا پخش رشد شعبه گیلان

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : گیلان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء : 19 تیر ماه 95
متن آگهی

شرکت پویا پخش رشد شعبه گیلان توزیع کننده انحصاری محصولات رشدو محصولات پاکنام – فیگو – روغن باستانی – آلکا پلاستیک جهت تکمیل کادر فروش خود در کل استان گیلان استخدام می نماید.

ردیف عنوان شغلی جنسیت شرایط
۱ فروشنده (۱۰ نفر) آقا / خانم حقوق ثابت + پورسانت + بیمه تامین اجتماعی + بیمه تکمیلی + هزینه ایاب و ذهاب فروشنده های مقیم در هر شهر در اولویت استخدام هستند

 

متقاضیان پس از مصاحبه حضوری در دوره آموزش بازاریابی رایگان سه روزه شرکت حضور خواهند داشت و پس از آن در صورت تکمیل مدارک به استخدام شرکت در خواهند آمد.

آدرس :  رشت ،کیلومتر ۴ جاده تهران ،مجتمع انبار لوله سازی شمال،واحد اداری شرکت پویا پخش رشد

ساعت تماس ۸ الی ۱۶

تلفن : ۳۳۶۹۰۲۱۸ – ۳۳۶۹۰۷۶۳ – ۰۹۱۱۹۲۷۷۶۱۵

اطلاعات تماس
نشانی : رشت ،کیلومتر ۴ جاده تهران ،مجتمع انبار لوله سازی شمال،واحد اداری شرکت پویا پخش رشد
تلفن : ۳۳۶۹۰۲۱۸ – ۳۳۶۹۰۷۶۳ – ۰۹۱۱۹۲۷۷۶۱۵
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها