آگهی استخدام شرکت پویا سیستم

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : خوزستان
تعداد مورد نیاز : 25 نفر
تاریخ انقضاء : 15 آذر ماه 92
متن آگهی

شركت پويا سيستم در نظر دارد در راسستاي تحقق اهداف خود و بالا بردن سطح فروش و خدمات در استان خوزستان و استان هاي جانبي از ميان علاقه مندان و كارجويان به صورت ويژه ثبت نام به عمل آورد.لذا جهت ثبت نام رزومه خود را به ايميل me.bigdelly@inbox.com و يا   Poyahafez@gmail.com  ارسال نمايند تا در اسرع وقت به پرونده آنها رسيدگي شود.

مهارت لازم

جنسيت

تعداد نفرات

برق صنعتي

مرد

1

برق ساختمان

مرد

1

تاسيسات ساختمان

مرد

2

جوشكار

مرد

1

بازارياب

مرد

10

نماينده فروش در سراسر استان خوزستان

مرد

10

در ضمن لازم به ذكر مي باشد در رشته هاي برق صنعتي – برق ساختمان-جوشكاري و الكترونيك به صورت عملي آزمون گرفته مي شود و نياز به مدرك خاصي نمي باشد.

فعاليت هاي شركت جهت كسب علاقه مند: اجراي ساختمان (برق و تاسيسات و نماي داخل ساختمان) – سيستم هاي حفاظتي و امنيتي- بالابرهاي صنعتي و خانگ- جرثقيل هاي سقفي چند تن و ……

ايميل :me.bigdelly@inbox.com و يا   Poyahafez@gmail.com   شماره تماس: 09370999472

آدرس دفتر: اهواز-چهار راه نادري- پاساژ سينا    آدرس محل كار: كل استان خوزستان با سرويس اياب و ذهاب

اطلاعات تماس
نشانی : اهواز-چهار راه نادري- پاساژ سينا
تلفن : 09370999472
وبسایت : pouyanet.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها