آگهی استخدام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش

پرداخت الکترونیک سامان
شهر های مورد نیاز : بوشهر
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 1 اردیبهشت ماه 95
متن آگهی

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در نظر دارد جهت تکمیل کادر فنی خود از بانوان واجد شرایط ذیل در بوشهر دعوت به همکاری نماید.

عنوان شغلی جنسیت شرایط احراز
کارمند جهت انجام امور دفتری خانم
  • به صورت تمام وقت
  • با روابط عمومی بالا
  • دارای ظاهری آراسته
  • حداقل تحصیلات: لیسانس
  • مسلّط به کامپیوتر
  • دارای سابقه کار

لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ذیل از ( ساعت ١٠ لغایت ١٣:٣٠ ) مراجعه حضوری نمایید و یا با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

آدرس: بوشهر، خیابان سنگی، روبروی خیابان فاطمیه، ساختمان پزشکان محمد رسول الله، طبقه ۴ ، واحد ١۶ شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش
تلفن: ۰۷۷۳۳۵۵۰۱۱۹
اطلاعات تماس
نشانی : بوشهر، خیابان سنگی، روبروی خیابان فاطمیه، ساختمان پزشکان محمد رسول الله، طبقه ٤ ، واحد ١٦ شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش
تلفن : 07733550119
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها