آگهی استخدام شرکت پخش یک و یک در تهران، قم و بندرعباس

یک و یک
شهر های مورد نیاز : تهران، قم ، بندرعباس
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 11 آذر ماه 95
متن آگهی

شرکت پخش یک و یک در راستای توسعه فعالیت های خود و به منظور تکمیل نیروی انسانی از واجدین شرایط ذیل با حقوق و مزایای مکفی و تسعیلات رفاهی دعوت به همکاری مینماید:

ردیف عنوان شغلی تحصیلات جنسیت تجربه سن محل خدمت توانایی و قابلیت ها
۱ رئیس بازاریابی حداقل فوق لیسانس بازاریابی آقا ۷ سال مرتبط حداکثر ۴۵ سال تهران مسلط به بازار شناسی و مسائل بازاریابیinfo@p1and1.com
۲ کارشناس مهندسی فروش حداقل لیسانس آقا/ خانم حداقل ۳ سال مرتبط —— تهران تسلط به نرم افزار های آفیسinfo@p1and1.com
۳ رئیس مرکز پخش حداقل لیسانس آقا ۵ سال مرتبط —— بندرعباس ترجیحا بومی استان هرمزگانinfo@p1and1.com
۴ سرپرست فروش زنجیره ای/ مویرگی حداقل لیسانس آقا ۵ سال مرتبط —— تهران آشنایی با فروش زنجیره ای، عمده فروشی و تعاونی ها و مویرگیتلفن: ۶۶۶۹۸۸۸۹ -۶۶۶۹۸۸۸۲

فکس: ۶۶۶۹۸۸۸۰

۵ فروشنده (مویرگی/ زنجیره ای) دیپلم و بالاتر آقا/ خانم —— حداکثر ۳۵ سال تهران آشنایی با مناطق غرب و شرق و فروشگاه های زنجیره ای و عمده فروشی (افراد با تحصیلات دانشگاهی در الویت می باشند)تلفن: ۶۶۶۹۸۸۸۹ – ۶۶۶۹۸۸۸۲

فکس: ۶۶۶۹۸۸۸۰

۶ سرپرست فروش حداقل لیسانس آقا ۵ سال مرتبط —— قم آشنایی با شهرستان قم و حومهinfo@p1and1.com

ردیف های ۴ و ۵ به آدرس: تهران، میدان مفتح، ابتدای جاده قدیم کرج، روبروی باند فرودگاه مهرآباد، نرسیده به آتش نشانی، کوچه دانش، پلاک یک مراجعه فرمایند.

 

اطلاعات تماس
نشانی : تهران، میدان مفتح، ابتدای جاده قدیم کرج، روبروی باند فرودگاه مهرآباد، نرسیده به آتش نشانی، کوچه دانش، پلاک یک
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها