آگهی استخدام شرکت پخش گوزل

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 24 خرداد ماه 95
متن آگهی

شرکت پخش گوزل در تهران جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود سرپرست فروش ارگانهای دولتی و تعاونی آقا / خانم با حداقل تحصیلات فوق دیپلم حداکثر سن ۴۰ سال و حداقل ۵ سال سابقه کار در پست مربوطه و آشنا به ضوابط فروش به ارگانهای دولتی و تعاونی دعوت به همکاری می نماید.

افراد واجد شرایط می توانند به آدرس ، خیابان شریعتی نرسیده به چهار راه قصر ، نبش اندیشه یکم ، پلاک ۷۲۶ مراجعه نمایند و یا با شماره ۸۸۴۴۸۴۱۷ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات تماس
نشانی : خیابان شریعتی نرسیده به چهار راه قصر ، نبش اندیشه یکم ، پلاک ۷۲۶
تلفن : ۸۸۴۴۸۴۱۷ – ۰۲۱
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها