آگهی استخدام شرکت پخش البرز

شرکت پخش البرز
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 21 آبان ماه 95
متن آگهی

شرکت پخش البرز یکی از بزرگترین شرکت های تامین و توزیع محصولات دارویی ، غذایی ، شوینده و بهداشتی در سطح کشور حهت توسعه فعالیت های خود در مرکز شرق تهران برای مشاغل ذیل از افراد مستعد ، با انگیزه و جویای کار(آقا) با حقوق و مزایای مکفی دعوت به همکاری می نماید.

ردیف عنوان شغلی جنسیت
۱ راننده با ماشین نیسان، مدل ۹۰ به بالا مرد
۲ راننده ایسوزو با گواهینامه پایه ۲ مرد

واجدین شرایط می توانند در ساعات اداری با یک قطعه عکس به آدرس: ابتدای جاده دماوند ۶۰۰ متر بعد از سه راه تهرانپارس ، روبروی بانک سپه ، شرکت پخش البرز مرکز شرق تهران مراجعه نمایند

تلفن تماس: ۷۷۷۱۱۱۲۱ داخلی ۱۴۵ و ۱۳۵

تلفن مستقیم : ۷۷۷۱۱۱۳۱

اطلاعات تماس
نشانی : ابتدای جاده دماوند ۶۰۰ متر بعد از سه راه تهرانپارس ، روبروی بانک سپه ، شرکت پخش البرز مرکز شرق تهران
تلفن : ۷۷۷۱۱۱۲۱ داخلی 145 و 135
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها