آگهی استخدام شرکت پخش البرز (سهامی عام )

شرکت پخش البرز
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 27 اردیبهشت ماه 95
متن آگهی

شرکت پخش البرز (سهامی عام ) برای تکمیل کادر امور مالی خود در دفتر مرکزی تهران ، از واجدین شرایط زیر با حقوق مکفی دعوت به همکاری می نماید :

  • دارای بودن مدرک کارشناسی ارشد یا کارشناسی در رشته حسابداری
  • دارای بودن حداقل چهار سال سابقه کار در مشاغل مرتبط
  • تسلط به مفاهیم حسابداری مالی و بهای تمام شده (خرید و انبار )
  • آشنایی به نرم افزار حسابداریو آفیس
  • دارای بودن شرایط استخدامی شرکت

از داوطلبین درخواست می گردد رزومه کاری خود را ظرف حداکثر دو روز از انتشار این اگهی به آدرس پست الکترونیک job@alborz.org ارسال نمایندو یا به شماره ۶۶۷۰۶۲۴۵ فکس نمایند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها