آگهی استخدام شرکت همگام سازان

گروه شرکت های همگام سازان
شهر های مورد نیاز : تهران و تبریز
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 17 اردیبهشت ماه 93
متن آگهی

گروه شرکتهای همگامان به منظور افزایش کادر خود در شهرهای تهران و تبریز، از میان افراد واجد شرایط استخدام می‌کند.
این شرکت در تهران به ۳ نفر کارشناس مسلط به VOIP و سامانه‌های ویدئو کنفرانس – ترجیحاً آقا

و در شهر تبریز به منشی خانم، اپراتور خانم مسلط به مفاهیم شبکه، کارشناس فروش نرم‌افزارهای مالی اداری، کارشناس فروش سرویس‌های اینترنت، کارشناس نرم‌افزار، کارشناس برنامه‌نویسی، کارشناس تجزیه و تحلیل حسابداری تحصیلات نیازمند است.
متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.partners.ir مراجعه یا مشخصات و سوابق کاری خود را به ایمیل job3931@gmail.com ارسال کنند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : partners.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها