آگهی استخدام شرکت هدف

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : کرمانشاه
تعداد مورد نیاز : مخشخص نشده
تاریخ انقضاء : 9 مرداد ماه 95
متن آگهی
شرکت هدف فعال در زمینه صنعت نیروگاهی chp جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط ذیل در کرمانشاه دعوت به همکاری می نماید.
ردیف عنوان شغلی مدرک و رشته تحصیلی توضیحات شرایط عمومی محل کار
۱ کارشناس تعمیرات (کارشناسی مکانیک خودرو) آشنایی با نحوه عملکرد موتورهای احتراق داخلیآشنایی با تعمیرات و رفع عیب تجهیزات صنعتی با توجه به موقعیت شغلی در نیروگاه، تسلّط به زبان انگلیسی و زبان تخصصی از شرایط الزامی متقاضیان کار می باشد و ضمناً لیسانس های دانشگاه دولتی در اولویت استخدام می باشند. کرمانشاه، شهرک فرامان فاز۲، نیروگاه هدف
۲ کارشناس تعمیرات و عیب یابی سیستم های نیروگاهی کارشناسی برق قدرت و برق نیروگاهی آشنایی با سیستم های برق (کنترل و قدرت )آشنایی با تعمیرات و رفع عیب تجهیزات صنعتی وژنراتورهای گازی

دارای سابقه مرتبط در طراحی سیستم های الکتریکال نیروگاهی و کنترل صنعتی

ارسال رزومه به ایمیل: niroo.hadaf@gmail.com

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها