آگهی استخدام شرکت هتل های بین المللی پارسیان

هتل های بین المللی پارسیان
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 10 تیر ماه 95
متن آگهی

شرکت هتل های بین المللی پارسیان با همکاری شرکت آموزش مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد جهت تکمیل ظرفیت و تقویت نیروی انسانی واجد شرایط مورد نیاز هتل های تابعه تهران، از افراد متعهد و متخصص ساکن شهر تهران برای مشاغل مورد نیاز در فهرست مندرج در سایت شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد؛ به آدرس: www.instroct.ir دعوت به همکاری می نماید.

h1 h2لینک آگهی در سایت آگهی دهنده

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : instroct.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
سعید احمدی
۰۶:۱۸ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

آسامی پذیرفته شده گان

[پاسخ]