آگهی استخدام شرکت نگین گیلان

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : گیلان
تعداد مورد نیاز : 4 نفر
تاریخ انقضاء : 11 شهریور ماه 95
متن آگهی

شرکت نگین گیلان نماینده انحصاری محصولات داخلی و خارجی به منظور تکمیل ظرفیت پرسنل فروش مویرگی در سطح استان گیلان ۴ نفر نیروی خانم و آقا استخدام می نماید.

آشنا به فروش در حوزه مواد غذایی و بهداشتی

  • ۲۲ تا ۳۵ سال سن

مزایا: آموزش، حقوق ثابت اداره کار+ پورسانت تصاعدی + کمک هزینه ایاب و ذهاب+ اهدا حکم پرسنلی+ بیمه و قرداد پس از دوره آزمایشی بلند مدت

تلفن مسئول اداری- مالی سازمان :۳۳۵۰۸۷۱۳ و ۰۹۹۰۶۹۶۷۳۰۰

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : ۳۳۵۰۸۷۱۳ و ۰۹۹۰۶۹۶۷۳۰۰
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها