آگهی استخدام شرکت نفت بهران مرداد 93

نفت بهران
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 18 مرداد ماه 93
متن آگهی

دعوت به همکاری درشرکت نفت بهران
شرکت نفت بهران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد متخصص، متعهد و با انگيزه از طريق برگزاری آزمون كتبي و همچنين مصاحبه عمومی، تخصصي و سنجش سلامت به صورت قراردادي با شرايط ذيل دعوت به همکاری می نماید:

شرایط دعوت به همکاری
شرایط عمومی

1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور
3- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
4- نداشتن منع قانونی از نظر خدمت نظام وظیفه عمومی
5- نداشتن سابقه محکومیت جزائی
6- نداشتن تعهد خدمت در دستگاه ها، موسسات و شرکت ها
7- برخورداری از سلامت جسمی برای انجام وظایف محوله با توجه به شغل مورد نظر
8- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
9- پذیرش تعهد خدمت در محل تعیین شده از طرف شرکت

شرایط اختصاصی:

1- دارا بودن مدرک تحصیلی از دانشگاه ها و موسسات مورد تائید آموزش عالی کشور و یا دانشگاه های معتبر خارج از کشور که توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارزشیابی و تائید شده است (دارندگان معدل بالا از اولویت برخوردارند.)
2- دارا بودن شرایط احراز شغل از نظر مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی و تجربه مورد نیاز.
3- آشنائی با نرم افزارهای رایانه ای متناسب با شغل
5- قبولي درکلیه مراحل جذب وگزینش

تذكر:
نوع همکاری، قرارداد کار مدت معین و از نظر بیمه و بازنشستگی تابع قوانین سازمان تامین اجتماعی است.

عنوان شغلی و رشته ی تحصیلی موردنیاز

1- عنوان شغلي مورد نیاز: کارشناس و کارشناس ارشد (مدیریت و صنایع)
2- مدرک و رشته تحصیلی: لیسانس
3- جنسيت: مرد
4- حداکثر سن: 30
5- محل خدمت: تهران
6- واحد سازمانی: منابع انسانی
7- مهارت هاي خاص: آشنایی با فرآیندهای مدیریت منابع انسانی (جذب و استخدام، ارزیابی و مدیریت عملکرد، آموزش و توسعه منابع انسانی، جانشین پروری و…). آشنایی با قوانین کار و استخدام، آشنایی با آزمون های روانشناختی و تیپ های شخصیتی، برخوداری از روحیه جستجوگری، حل مسئله، یادگیری، مسئولیت پذیری. مسلط به نرم افزار MS-Office.

•مهلت ثبت نام: داوطلبین از تاریخ درج آگهی تا پایان روز 93/05/18فرصت خواهند داشت با مراجعه به سايت www.behranoil.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ضمنا” تمامی مراحل استخدامی ( اعم از برگزاری آزمون و مصاحبه ) و نتایج آن، صرفا” از طریق سیستم ارسال پیام کوتاه و تماس تلفنی به داوطلبان واجد شرایط اعلام خواهد شد. لطفا” از هرگونه تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری فرمائید.
• متقاضیان استخدامی باید صرفا”بومی استان تهران باشند.
• در صورتی که این شرکت در هر یک از مراحل استخدام متوجه عدم صحت اطلاعات ثبت شده در سایت توسط داوطلب یا عدم تطبیق هر یک از شرایط اعلامی خود در آگهی، با شرایط واقعی دواطلب گردد ، ازادامه فرآیند جذب ممانعت و موضوع همکاری کن لم یکن تلقی می گردد.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : behranoil.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
محسن جر
۱۰:۱۴ ~ ۱۲ مرداد ۱۳۹۳

آدم میمونه که خوشحال شه ایرانی یا بقض کنه ناراحت شه که چرا ایرونی یکی نیست ازشما بله شخص خود شما بپرسه واسه چی بین جونا این مملکت تبعیض قائل می شید حتما باید بومی باشی آخه این یعنی چی په این غیر بومیا چه خاکی تو سرشون کن درست نیست خواهشن به خدوتون بیان واین قدر فرق نذارید بین بومی استان تهران و شهرستان

[پاسخ]

lida
۱۲:۴۰ ~ ۱۲ مرداد ۱۳۹۳

پس ما خانم ها چیییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

پیام
۱۳:۵۳ ~ ۱۲ مرداد ۱۳۹۳

خیلی حرف داشتم بنویسم ولی دیدم فایده نداره
فقط امیدوارم که تو این دنیا پسش بدن.
صبر کنید صبر صبر صبر تا عزیز مصر به داد این قوم دهه ۶۰ برسه

[پاسخ]

amin
۱۹:۲۰ ~ ۱۲ مرداد ۱۳۹۳

شما خانننننننننننننننننننم ها ؟؟؟؟
شما خانم ها پس فردا میخوایید ، خرجی یک خانواده رو بدید ؟؟؟
خانم ها فقط برای کلاس داشتن میخوان یک کاری داشته باشن…
واقعا که…. جامعه ما بهتر از این نمیشه

[پاسخ]

zahra
۰۸:۵۶ ~ ۱۳ مرداد ۱۳۹۳

به اقای امین: پس بشینیم منتظر یه مردی که آیا ما رو بپسنده تا باهامون ازدواج کنه و خرجیمونو بده. تازه اگه بپسنده وگرنه تو خونه بمونیم و همونها انگ ترشیده بهمون بزنن !
کار مرد و زن نداره هرکی لایق تره باید استخدام شه.

[پاسخ]

joseph
۲۲:۱۷ ~ ۱۳ مرداد ۱۳۹۳

Poor sixty decades burnt generation but we should be carefree…….:-P

[پاسخ]

reza
۱۹:۴۵ ~ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳

به زهرا : اگر رفتی سر کار حاضری با یه مرد بیکار ازدواج کنی؟
احتمالش تقریبا صفره اما یه مرد اگر بره احتمالش هست.
مشکل از حق سر کار رفتنه خانما نیست مشکل از اینه که جامعه ما بین سنت مدرنیته گیر کرده قانون مملکت ما هنوز مردو سرپرست و نان آور میدونه برا همینه که یه مرده بیکار نمیتونه ازدواج کنه ولی یه زن بیکار نمیتونه در ضمن با نظر دوستمونم مخالفم که خانما فقط واسه پز میرن سرکار اونا هم میخوان استقلال مالی داشته باشن ولی ای کاش شرایط طوری میشد که مرد و زن به یک میزان مسئولیت مالی داشتن ولی ندارن به خدا با این وضعیت غیر مساوی این ظلم به مرده اگر اولویت زن و مرد واسه سر کار رفتن مساوی باشه

[پاسخ]

zeynab
۲۰:۰۶ ~ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳

به رضا: عزیزم رضا اولویت زن و مرد از حد مساوی هم گذشته . توی این مملکت هیچ حسابوکتابی نیست شرکتهای دولتی و خصوصی هرچندمدت استخدامی میزنن واسه سرکیسه کردن ملت ادمهای ساده پول واریز میکنن به حساب شرکتها به هوای استخدام شدن هنوزم که هنوزه متوجه نشدن که بعضیا با پارتی میرن سرکار. به این میگن ظلم به معنای واقعی.

[پاسخ]

نیما
۱۴:۰۲ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

ببخشید استخدام مهندسی مکانیک سیالات ندارید؟

[پاسخ]

هاجر
۱۶:۴۳ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

با سلام خدمت همه دوستان
واقعا به نفر بايد پيدا بشه بداده ما دهه شصتياها برسه كه هر چه مي دويم بازم به اونجايي كه بايد نميرسيم اميدوارم حرف دوست خوبم زينب درست نباشه ولي متاسفانه همه جا شده پول و پارتي و من تو هر آزمون استخدامي كه شركت مي كنم استرس نداستن پارتي رو دارم و همش ميگم اينا كه همش پارتي بازيه و خعلي سخت ميتونم اين افكار منفي رو از ذهنم پاك كنم بهرحال واسه همه آرزوي موفقيت مي كنم

[پاسخ]

mostafa
۲۰:۰۸ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

به نظر بنده اگر تمام خانم های شاغل بجز کارهای کلیدی که مخصوص خانم ها می باشد و مردها نمی توانند انجام دهند از کا ر بیکار میشدندو مردها به جای آن ها شاغل می شدند خیلی از مشکلات جامعه از جمله اعتیاد ، بی بندوباری ؛ طلاق و …. کم می شد. به امید ظهور یگانه عدالت بخش جهان

[پاسخ]

مری
۰۲:۳۱ ~ ۱۲ شهریور ۱۳۹۳

اگه یه خانم سرپرست 1 مریض تو خونش باشه و 1 پدرباز نشسته داشته باشه که بگی نگی زیاد نتونه کمک بچه ی مریضش کنه، و اون خانم بخاد کمک کنه پول میخاد و باید کار کنه پس خاهشانگین ما واسه پز میریم سر کار.

[پاسخ]