آگهی استخدام شرکت نبراس

شهر های مورد نیاز : کرج، هشتگرد، آبيک و يا قزوين
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 31 مرداد ماه 92
متن آگهی

کارخانه بسته بندى محصولات غذايى در شهرک صنعتى نظرآباد استان البرز به يک کارشناس امور ادارى با حداقل 7 سال سابقه کار، مسلط به کامپيوتر و اينترنت، امور دبيرخانه و بايگانى، آشنا به امور پرسنلی، انبار گردانى، فروش و نرم افزارهاى مرتبط با روابط عمومى قوى و اتوماسيون ادارى نيازمند است.
افراد ساکن کرج، هشتگرد، آبيک و يا قزوين در اولويت مى باشند.
واجدين شرايط رزومه خود را تا آخر مرداد ماه با درج عنوان “استخدام کارشناس امور ادارى” به آدرس Rad.nebras@gmail.com ارسال نمايند.

شرایط شغلی مورد نیاز

  • عنوان شغلی : کارشناس امور اداری
  • مقطع تحصیلی : کارشناسی
  • رشته تحصیلی : —
  • حداقل سابقه کار :7 سال
  • شهرهای محل خدمت : البرز
  • جنسیت : مرد/زن
  • حداقل سن :
  • شرایط :با حداقل 7 سال سابقه کار، مسلط به کامپيوتر و اينترنت، امور دبيرخانه و بايگانى، آشنا به امور پرسنلی، انبار گردانى، فروش و نرم افزارهاى مرتبط با روابط عمومى قوى و اتوماسيون ادارى

——————————————————————————————————————————-

اطلاعات تماس
نشانی : استان البرز، شهرک صنعتی نظرآباد، م فن آوری، خ افرا، واحد جی 46
تلفن : 7-45333893-026
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها