آگهی استخدام شرکت میراکام پارس

شرکت میرکام پارس
شهر های مورد نیاز : یزد
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 30 فروردین ماه 94
متن آگهی

شرکت میراکام پارس، از یک نفر گرافیست جهت طراحی کاتالوگ و واسط کاربری وب سایت با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:

عنوان شغل: طراح گرافیک

تحصیلات: کاردانی یا کارشناسی گرافیک یا کامپیوتر

شرایط احراز: خلاقیت و ذوق هنری، تسلط بر استفاده از ترکیب رنگها و عناصر بصری، آشنا به روشهای چاپ و عکاسی، مهارتهای ارتباطی و شناخت بازار، آشنا به نرم افزارهای گرافیکی Photoshop، Visio و Flash (آشنایی با هر کدام از نرم افزارهای CorelDraw، Illustrator، Fireworks و InDesign امتیاز محسوب می­شود)، دارای نمونه کار مرتبط

 

متقاضیان حداکثر به مدت دو هفته از انتشار این آگهی می توانند جهت تکمیل فرم        استخدام به وب سایت WWW.IMAPCO.IR مراجعه نمایند.

آدرس شرکت: یزد، بلوار ۱۷ شهریور، کوچه ابوذر، پلاک ۲۲

شماره تماس: ۳۵۲۸۰۰۸۵

اطلاعات تماس
نشانی : یزد، بلوار 17 شهریور، کوچه ابوذر، پلاک 22
تلفن : 35280085
وبسایت : IMAPCO.IR
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها