آگهی استخدام شرکت مهندسی مشاور عمران ایران در تهران و خوزستان

%d9%85%d9%87%d9%86%d8%af%d8%b3%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1-%d8%b9%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86
شهر های مورد نیاز : تهران ، خوزستان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 10 اذر ماه 95
متن آگهی

شرکت مهندسی مشاور عمران ایران در تهران و خوزستان جهت تکمیل نیروی کارگاهی خود در پروژه های ساختمانی از صاحبان تخصص های زیر دعوت به همکاری می نماید.

  • مهندس عمران یا معماری از دانشگاه های معتبر
  • با حداقل ۱۰ سال سابقه کار
  • به عنوان سرپرست دستگاه نظارت

ارسال سوابق تحصیلی و کاری به ایمیل : omran_n@oicco.ir

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها