آگهی استخدام شرکت مهندسی-ساختمانی آکس

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

شرکت مهندسی-ساختمانی (هولدینگ) آکس طرح و ساخت به یک نفر حسابدار با ۲ سال سابقه کار نیازمند است. علاقه مندان می توانند در ساعات اداری با شماره های ۸۸۹۹۷۰۶۵-۶۷ تماس بگیرند. و یا رزومه خود را به شماره ۸۸۹۵۷۴۰۸ فکس یا به آدرس info@ax-group.com ایمیل کنند. محدوده کار خیابان فاطمی

آدرس: خیابان فاطمی، ساختمان آچاچی، طبقه اول، واحد ۱۲
تلفن: ۸۸۹۹۷۰۶۶
رشته تحصیلی کارمند مورد نظر : حسابداری
تاریخ اتمام آگهی: ۹۴/۰۸/۳۰

اطلاعات تماس
نشانی : خیابان فاطمی، ساختمان آچاچی، طبقه اول، واحد 12
تلفن : 88997066
وبسایت : ax-group.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها