آگهی استخدام شرکت ملی نفت ایران سال 92

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آخرین اخبار استخدامی شرکت ملی نفت ایران

شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.

  • شهرهای مورد نیاز  : تهران
  • تعداد نیروی مورد نیاز : —–
  • تاریخ انقضا : ——

——————————————————————————————————————————-

متن اطلاعیه

شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.

لینک آگهی

هنوز اطلاعات و شرایط این آگهی اعلام نشده است.

دانلود نمونه سوالات عمومی و اختصاصی شرکت نفت ایران

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
وحید
۱۳:۲۰ ~ ۲۷ تیر ۱۳۹۲

این خبر اشتباه است.
مطلبی که لینک کردید از موقع آزمون سال گذشته به همین صورت روی سایت شرکت نفت وجود داشت.
با نوشتن این خبر مردم را به اشتباه انداختید

[پاسخ]

کنش گر
۱۸:۵۶ ~ ۲۷ تیر ۱۳۹۲

تو همون آزمون اردیبهشت ماه شرکت کردیم برای هفت پشتمون بسه. کلا 11 نفر مهندس مخزن می خواستند که رتبه 122 را به دست آوردم (بدون سهمیه). اومده داخل هر دهاتی یک دانشگاه (موسسه جیب خالی کن)زده از دانشگاه آزاد تا پیام نور ،علمی کاربردی ، دولتی ، غیرانتفاعی و…. فکر نکردند این همه دانشجوی فارغ التحصیل متناسب با مدرکشون باید بروند سر کاری یا باید مدرکشون را بگذارند در کوزه. اونم با شهریه های کمر شکن با هزینه های خرید کتاب ، اجاره منزل ، ایاب ذهاب و….
بعد مردم را تشویق می کنند به بچه دار شدن . این بچه نباید پس فردا برود سر یه کاری اونم تو این مملکت که قحطی و خشکسالی سراسر اون ار در برگرفته . این بچه نیاز به خوراک ، آموزش ، رفاه ، بهداشت و شغل و … ندارد. اقای مدیر سایت اگر جایی از حرفم اشتباه است بهم بگویید .

[پاسخ]

علي
۱۳:۳۵ ~ ۳۱ تیر ۱۳۹۲

واقعا ديگه نا اميد شدم هر روز ميام سايت بلكه يه آزمون استخدامي داشته باشه بابا 29 سالمه عجب غلطي كردم رفتم درس خوندم كاش ميرفتم پيش يه صافكاري يه چيزي ياد ميگرفتم عجب مملكلتي داريم ما اين شهر و اون شهر رفتم دوري خانواده كشيدم تا بلكه كاري داشته باشم ولي حيف عمرمون رفت كاشكي سربازي هم نميرفتم مسئولين كشورمون جوونارو سر كار گذاشته بدشون هم نمياد معتاد باشن يا خودكشي كنن خودشون تو رفاه باشن كافيه

[پاسخ]

محمد علی
۱۰:۲۱ ~ ۱۴ مرداد ۱۳۹۲

این دوره زمونه درس خوندنم الکی شده موقعی که بعضیا راحت با پول میتونن مدرک بخرند یه عده هم شبو روز زجر بکشن شبو روز درس بخونن

[پاسخ]

سعید
۱۸:۳۴ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

سلام دوستان خوتونو الکی الف نکنید شرکت نفت تو آزمون سال 91هنوز زایده .

[پاسخ]

امین
۱۱:۱۹ ~ ۲۸ شهریور ۱۳۹۲

سلام بچه ها به خواهر وبرادرهای کوچکترتون الکی فشار نیارید که درس بخونن اونا را هم مثل خودتون بدبخت نکنیدبذارید برن یه کار فنی یاد بگیرن یه نگاه به خودتون بکنید خدا وکیلی چند ساله دانشگاه تموم کردین کارتون شده اینترنت گردی یا همون استخدام گردی؟من که دیگه خسته شدم……..

[پاسخ]