آگهی استخدام شرکت فراز بوستان دانش

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

کارمند اداری خانم با حداکثر سن 25 سال، دارای مدرک ICDL آشنا به نرم افزار های word و excel و آشنایی به زبان انگلیسی در حد متوسط برای انجام امور اداری به صورت استخدام با پرداخت حق بیمه مورد نیاز است. ارسال درخواست از طریق نشانی shomarekala@gmail.com با ذکر Resume در موضوع(subject) ایمیل انجام شود.
مقطع تحصیلی: فوق دیپلم به بالا
​نشانی: تهران میدان فاطمی خیابان چهلستون نبش خیابان ششم پلاک 50 واحد 4
تلفن: 88997537
ایمیل: ​​shomarekala@gmail.com ​

اطلاعات تماس
نشانی : تهران، میدان فاطمی ،خیابان چهلستون، نبش خیابان ششم ،پلاک 50،واحد 4
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها