آگهی استخدام شرکت عصر تلکام

عصره تلکام
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 17 خرداد ماه 95
متن آگهی

شرکت عصر تلکام فعال  درزمینه اینترنت پر سرعت واقع در تهران از واجدین شرایط  با حقوق و مزایای مکفی دعوت به همکاری می نماید :

عنوان شغلی تحصیلات تجربه ایمیل
کارشناس پشتیباننی تلفنی فنی کارشناس IT/کامپیوتر/مرتبط سابقه یکسال – مسلط به مباحث نت وورک و پشتیبانی ADSL / جهت شیفت عصر admin.jobs@asretelecom.net
کارشناس نصب ADSL حداقل کاردانی IT/ کامپیوتر/مرتبط سابقه یکسال – مسلط به نصب و رفع اشکال سرویس ADSL admin.jobs@asretelecom.net
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها