آگهی استخدام شرکت صنایع غذایی بابل آب

بابل آب
شهر های مورد نیاز : بابل
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 11 مرداد ماه 93
متن آگهی

شرکت صنایع غذایی بابل اب تولید کننده انواع مواد اولیه مصرفی صنایع قنادی و شیرینی پزی در نظر دارد از یک متخصص آشنا به امور شیرینی پزی و یک کافی من با سابقه کار مفید به صورت تمام وقت و یا پاره وقت دعوت به همکاری می نماید علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند همه روزه به جر روزهای تعطیل با تلفنهای زیر تماس حاصل فرمایند

09113118842

32022970-011 آقای سعید جعفریان

آدرس سایت : www.babolab.com

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 09113118842
وبسایت : babolab.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها