آگهی استخدام شرکت صنایع شیمیایی فارس(سهامی عام)

شرکت صنایع شیمیایی فارس
شهر های مورد نیاز : فارس
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 2 شهریور ماه 95
متن آگهی

شرکت صنایع شیمیایی فارس(سهامی عام) واقع در شهر زرقان به منظور تکمیل کادر امور مالی خود از تخصص های مشروحه ذیل در شیراز دعوت به همکاری می نماید.

ردیف عنوان شغلی حداقل تحصیلات رشته تحصیلی حداقل سابقه جنسیت
۱ کارشناس ارشد حسابداری لیسانس و فوق لیسانس حسابداری ۱۰ سال آقا
۲ کارشناس حسابداری لیسانس حسابداری ۵ سال آقا

متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه کاری خود را حداکثر تا یک هفته پس از درج آگهی  به پست الکترونیکی :Kargozini@farschemical.com ارسال نمایند .

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها