آگهی استخدام شرکت صنایع سرما آفرین سهامی (عام)

شرکت سرما آفرین
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

شرکت صنایع سرما آفرین سهامی (عام) به منظور تکمیل کادر کارشناسی در واحد تحقیقات و توسعه و اداره خدمات پس از فروش دفتر مرکزی این شرکت واقع در تهران از افراد زیر با داشتن سابقه کار مرتبط و مفید به صورت تمام وقت دعوت به همکاری می نماید.

  • حداقل مدرک تخصیلی کارشناسی
  • کارشناس مهندسی مکانیک(ترجیحا گرایش حرارات و سیالات یا تبدیل انرژی ) از دانشگاه های معتبر
  • آشنا به صنعت تهویه مطبوع

متقاضیان می توانند با شماره تلفن  ۸۸۷۴۴۰۷۰ تماس و یا با مدارک و سوابق خود به آدرس

تهران – خ سهروردی شمالی – خ خرمشهر غربی – شماره ۱۹۴ – طبقه سوم مراجعه و یا رزومه خود را به ایمیل info@ssi.co.ir ارسال نمایند.

اطلاعات تماس
نشانی : تهران - خ سهروردی شمالی - خ خرمشهر غربی - شماره 194 - طبقه سوم
تلفن : 88744070
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها