آگهی استخدام شرکت صنایع برق و انرژی صبا

شرکت  صنایع برق و انرژی صبا
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 18 اسفند ماه 94
متن آگهی
تخصصهای مورد نیاز شرکت صبا ذیلا معرفی شده است. در صورت علاقه مندی به همکاری با ما در زمینه های اعلام شده در انتهای این صفحه فرم درخواست استخدام را تکمیل و ارسال کنید.
فرصت های شغلی
کادر فنی، بازرگانی و مالی
شرح شغل: کارشناس ارشد مهندسی برق – کارشناس ارشد مهندسی مکانیک-کارشناس حسابداری-کارشناس ارشد بازرگانی خارجی
شرایط استخدام: شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا جهت تکمیل کادر فنی، بازرگانی و مالی خود به شرح جدول ذیل دعوت به همکاری می نماید. داوطلبان مدارک ذیل را حداکثر تا مورخ ۹۴/۱۲/۱۸ به آدرس پست الکترونیکیjob@sabaom.comارسال نمایند.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : sabaom.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها