آگهی استخدام شرکت سیمرغ واحد کرمان

نیازمندی های استان کرمان
شهر های مورد نیاز : کرمان
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 15 مهر ماه 94
متن آگهی

شرکت سیمرغ واحد کرمان جهت به منظور تکمیل کادر کارکنان مزرعه شماره ۲ واقع در منطقه گلزار بردسیر در نظر دارد یک نفر دامپزشک مرد با حداکثر سن ۲۸ سال به صورت قرار دادی استخدام نماید.

متقاضیان می توانند برای دریافت و تکمیل فرم مربوطه به همراه تصویر مدارک خود شامل (مدرک تحصیلی،کارت پایان خدمت ، کارت ملی و شناسنامه )از تاریخ درج آگهی به مدت ۷ روز به امور اداری شرکت واقع در : خیابان امام خمینی- نبش کوچه ۲۷- ساختمان سیمرغ  مراجعه فرمایند.

 

اطلاعات تماس
نشانی : خیابان امام خمینی- نبش کوچه ۲۷- ساختمان سیمرغ
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها