آگهی استخدام شرکت سبک بتن پرتیکان

پرتیکان
شهر های مورد نیاز : اصفهان
تعداد مورد نیاز : 2 نفر
تاریخ انقضاء : 27 تیر ماه 94
متن آگهی

شرکت سبک بتن پرتیکان

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ساختمان شیخ بهایی واحد ۱۷۲

تلفن: ۰۳۱۳۳۸۷۳۰۴۷

شرکت سبک بتن پرتیکان واقع در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، جهت تکمیل کادر فنی خود، از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می کند:

عنوان شغلی تعداد مورد نیاز جنسیت تحصیلات رشته تحصیلی سابقه کار سایر شرایط
مدیر فروش ۱ آقا/خانم کارشناسی/کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، صنایع، عمران، معماری و یا مرتبط حداقل ۵ سال خلاق با روابط عمومی بالا
سرپرست کارگاه تولید سنگ مصنوعی ۱ آقا حداقل مدرک لیسانس صنایع، عمران، معماری حداقل ۳ سال دارا بودن توانایی انجام کار در کارگاه های ساختمانی و عمرانی تولیدی

علاقمندان می توانند رزومه خود را حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۷/۲۰ به آدرس پست الکترونیکی info.pertican@gmail.com با موضوع عنوان شغلی مرتبط ارسال نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت www.pertican.com مراجعه فرمایید

اطلاعات تماس
نشانی : اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ساختمان شیخ بهایی واحد 172
تلفن : 03133873047
وبسایت : pertican.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها