آگهی استخدام شرکت زیستیک

شرکت زیستیک
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 1 تفر
تاریخ انقضاء : 30 تیر ماه 93
متن آگهی

شرکت زیستِک برای انجام امور جاری خود نیاز به یک نفر مسلط به امور مالیاتی دارد. از علاقمندان به همکاری پاره‌وقت درخواست می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت به آدرس www.zistec.ir مراجعه نموده، یا رزومه خود را به آدرس info@zistec.ir یا zistecltd@gmail.com ایمیل نمایند. محل خدمت مرکز شهر تهران است.

این آگهی تا تاریخ 30/04/1393 اعتبار دارد.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : zistec.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها