آگهی استخدام شرکت حسام صنعت بیان

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : خوزستان
تعداد مورد نیاز : 6 نفر
تاریخ انقضاء : 30 مهر ماه 94
متن آگهی

شرکت حسام صنعت بیان ( سهامی خاص ) فعال در زمینه برق و تاسیسات  به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از داوطلبان واجدالشرایط دعوت به همکاری می نماید . لذا خواهشمند است متقاضیان رزومه خود را تا پایان وقت اداری روز ۳۰ مهر ماه به آدرس hesamsanatbayan@gmail.com ارسال نمایند .

دیپلم : ۳ نفر

فوق دیپلم برق  :  ۲ نفر ترجیها با سابقه کار مرتبط

لیسانس برق قدرت : ۱ نفر ترجیها با سابقه کار مرتبط

آدرس : خوزستان ، خرمشهر ، خیابان فردوسی
۰۶۱-۵۳۵۲۹۷۲۷

اطلاعات تماس
نشانی : خوزستان ، خرمشهر ، خیابان فردوسی
تلفن : ۰۶۱-۵۳۵۲۹۷۲۷
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها