آگهی استخدام شرکت جهان کار اصفهان

جهان کار اصفهان
شهر های مورد نیاز : اصفهان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 4 اردیبهشت ماه 95
متن آگهی

شرکت جهان کار اصفهان فعال در زمینه پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی واقع درشهرک صنعتی مبارکه  اصفهان جهت پست مدیریت تضمین کیفیت- کیو إی  (ترجیها لیسانس صنایع ، مجرب در حیطه ایزو جهت انجام امور مربوط به ایزو شرکت ) در محل کارخانه و کارشناس ایمنی صنعتی (لیسانس ایمنی صنعتی) جهت پروژه ای در نیروگاه پرند تهران از افراد با تجربه دعوت به همکاری میکند

لطفا رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل زیر بفرستید:

akbari.jahankar@gmail.com

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای زیر تماس بگیرید:

۵۲۳۷۳۵۰۶-۵۲۳۷۳۵۰۵-۰۳۱

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 52373506-52373505-031
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها