آگهی استخدام شرکت جهاد نصر سیرجان

جهاد نصر سیرجان
شهر های مورد نیاز : کرمان (سیرجان)
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 4 تیر ماه 95
متن آگهی

شرکت جهاد نصر سیرجان جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در پروژه های معدنی ، صرفا از آقایان واجد شرایط پس از مصاحبه عمومی و تخصصی دعوت به همکاری می نماید.

مقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته های ایمنی ، بهداشت ،ایمنی صنعتی و بهداشت حرفه ای ایثارگران و افراد بومی در اولویت جذب قرار داردند از داوطلبان واجد شرایط برای انجام مصاحبه اولیه و دریافت مدارک به صورت تلفنی دعوت به همکاری می نماید.

متقاضیان می توانند رزومه کاری خود را به نشانی پست الکترونیک jahadnasrsirjan@yahoo.com

تلفن تماس : ۳-۴۲۲۷۱۷۲۲-۰۳۴

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 3-42271722-034
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها