آگهی استخدام شرکت جامع کار سپاهان (سهامی خاص)

مشاور جامع کار سپاهان
شهر های مورد نیاز : کرمان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

شرکت جامع کار سپاهان (سهامی خاص) (مشاور آب منطقه ای کرمان) به منظور تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود برای خدمت درشهرستان رفسنجان از بین واجدین‌ شرایط (مرد) در مقاطع تحصیلی لیسانس برق از طریق دریافت رزومه و برگزاری مصاحبه به صورت قراردادی  طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو می‌نماید.
افراد دارای سابقه کار در الویت می باشند.
ارسال فرم پیوست به  همین ایمیل
شماره تماس:۰۳۴۳۲۷۱۶۸۳۸
آدرس دفتر کرمان: خیابان خورشید- کوچه ی شماره۷ پلاک ۱۷۷
مهندسی برق-تمامی گرایشها
nayebzadeh.m.h@gmail.com

 

اطلاعات تماس
نشانی : خیابان خورشید- کوچه ی شماره7 پلاک 177
تلفن : 03432716838
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها