آگهی استخدام شرکت بین المللی نور توشه

%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a8%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%84%d9%84%db%8c-%d9%86%d9%88%d8%b1-%d8%aa%d9%88%d8%b4%d9%87
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 29 آبان ماه 95
متن آگهی

شرکت تولیدی در زمینه لوازم خانگی برقی کوچک تولید کننده محصولات با دو برند معتبر ایرانی از افراد زیر برای همکاری در دفتری مرکزی شرکت واقع در غرب تهران دعوت می نماید.

از واجدین شرایط درخواست می شود حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ درج آگهی مشخصات کامل فردی و سوابق شعلی خود را به آدرس ایمیل info@nurtousheh.com ارسال نمایند.

۱- مدیر مالی

  • حداقل لیسانس حسابداری و ۱۰ سال سابقه کاری مرتبط

۲- مدیر تدارکات

  • حداقل لیسانس و ۱۰ سال سابقه کار در تدارکات داخلی و خارجی

۳- مدیر بازاریابی و فروش

  • حداقل لیسانس و ۱۰ سال سابقه کار در فروش و بازاریابی ترجیحا لوازم خانگی
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها