آگهی استخدام شرکت بیمه البرز (سهامی خاص) در بیرجند

بیمه البرز
شهر های مورد نیاز : بیرجند
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 8 مهر ماه 95
متن آگهی
شرکت بیمه البرز (سهامی خاص) جهت تکمیل کادر پرسنلی خود تعدادی نیروی انسانی بومی آقا با مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس رشته های مدیریت بیمه ، مدیریت بازرگانی و حسابداری ، فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های معتبر و حداکثر ۳۰ سال برای اشتغال در شعبه بیرجند استخدام مینماید.

واجدین شرایط میتوانند از تاریخ انتشار این آگهی حداکثر به مدت یک هفته مدارک ذیل را به آدرس : تهران ، صندوق پستی ۴۴۸۹/۱۵۸۷۵ ارسال نمایند:

  • تصویر کارت پایان خدمت عمومی
  • تصویر مدرک تحصیلی
  • ۴ قطعه عکس رنگی ۴*۳
  • تصویر کامل صفحات شناسنامه و کارت ملی
  • آدرس و تلفن تماس
اطلاعات تماس
نشانی : تهران ، صندوق پستی ۴۴۸۹/۱۵۸۷۵
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها