آگهی استخدام شرکت بهبود گستر

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : ساری
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 6 شهریور ماه 92
متن آگهی

شرایط شغلی مورد نیاز

  • عنوان شغلی : بازرس کنترل کیفیت قطعات
  • مقطع تحصیلی :
  • رشته تحصیلی : —-
  • حداقل سابقه کار : —-
  • شهرهای محل خدمت : ساری
  • جنسیت : مرد/زن
  • حداکثر سن : بدون محدودیت
  • شرایط :  به صورت پاره وقت

——————————————————————————————————————————-

شرکت مهندسی بهبود گستر در نظر دارد برای تکمیل نیروی انسانی خود اقدام به استخدام بازرس کنترل کیفیت قطعات در شهر ساری به صورت پاره وقت نماید.لذا از متقاضیان تقاضا میشود رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل ذکر شده در آگهی ارسال نمایند.

 تلفن:

88695016-021

88693327-021

آدرس دفتر مرکزی: تهران-سعادت آباد-بلوار دریا-پلاک 81

Email: behboodgostar@yahoo.com

اطلاعات تماس
نشانی : تهران-سعادت آباد-بلوار دریا-پلاک 81
تلفن : 88695016-021 -88693327-021
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
بهرامعلی قلیچ خانی
۲۲:۳۷ ~ ۱۹ مهر ۱۳۹۲

باسلام وادب شاید اکنون نیازنداشته باشید امااگر خدمت حقیررا که بیش از30 سال کارشناس مالی واداری درشرکتها وهلال احمربودم وتلاش نمودم تخصص حسابداری وبینش نظارت درهزینه ها وانجام بهینه امورراتجربه اندوزی نمایم مصلحت دیدید خوشحال شده ودرعمل اثبات خواهم نمود.با احترام وتشکر

[پاسخ]

سید جمالی
۲۱:۵۳ ~ ۱ مهر ۱۳۹۳

باسلام
اینجانب مهندس مکانیک با ۱۵ سال سابقه کار مفید در کارخانجات مختلف میباشم. در سمتهای سر پرستی و ریاست فنی وکنترل وبازرسی QC و موارد دیگر بوده هم اکنون نیز هستم.ایده بنده در خصوص شغل پیشنهادی شما رعایت اصل تولید بی وقفه در پناه کیفیت بالا و ضایعات حداقل وتلفیق آنها خواهد بود
باتشکر

[پاسخ]