آگهی استخدام شرکت بازرگانی صبح هدف

دعوت به همکاری 1
شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 1 مهر ماه 95
متن آگهی

شرکت بازرگانی صبح هدف جهت راه اندازی دفتر تهران ( جردن ) از متقاضیان با سابقه کاری حداقل ۲ سال ، تحصیلات مرتبط دارای روابط عمومی بالا و حداکثر سن ۴۰ سال بصورت تمام وقت دعوت به همکاری می نماید :

ردیف عنوان شغل
۱ مدیر مالی و حسابداری
۲ مدیر فروش و بازاریابی
۳ کارشناس فروش و بازاریابی
۴ منشی و کارمند اداری خانم
۵ تحصیلدار و امور خدماتی آقا با موتور

لطفا رزومه شغلی خود را با ذکر ردیف شغلی و عنوان شغلی به ایمیل s.nazari@mesh.ir  و یا با شماره تلفن ذیل تماس حاصل نمایند.

۲۲۰۴۱۵۶۷

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : ۲۲۰۴۱۵۶۷
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها