آگهی استخدام شرکت اعتماد کالا

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : یزد
تعداد مورد نیاز : یزد
تاریخ انقضاء : 5 دی ماه 92
متن آگهی

شركت اعتماد كالا ( پخش کاشی و سرامیک ) واقع در شهر یزد  در نظر دارد جهت تكميل كادر پرسنلي خود، از بين متقاضيان واجد شرايط ذیل ، افرادي را با شرايط حقوقي قانون كار و بيمه تأمين اجتماعي گزينش نمايد.

 1-       کارشناس ارشد بازاریابی با روابط عمومی عالی حداقل 2سال سابق کار مفید و باتجربه ، فوق لیسانس در رشته های مدیریت بازرگانی و مدیریت اجرایی 3 نفر خانم

2-      کارشناس فروش با روابط عمومی عالی حداقل 2سال سابق کار مفید و باتجربه، حداقل لیسانس در رشته های مدیریت بازرگانی و مدیریت اجرایی، صنایع واقتصاد 3 نفر خانم

3-      مدیر فروش با روابط عمومی عالی حداقل 2سال سابق کار مفید و باتجربه، حداقل لیسانس در رشته های مدیریت صنعتی و مدیریت اجرایی 3 نفر خانم

4-      حسابدار حداقل 2 سال سابقه کار مفید و با تجربه، آشنا به برنامه حسابداری همکاران سیستم، 3نفر خانم

 

 متقاضيان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام حداكثر تا مورخ 05/10/92 به جزء روزهای 5شنبه با تلفن 6286424-0351   وهمراه 09132582846 تماس ویا به آدرس یزد خیابان مسکن و شهرسازی خیابان رهبر کوچه 25 رهبر پلاک 10 مراجعه نمایند.

ساعت تماس یا مراجعه 17  الي20 به جزء روزهای 5شنبه

اطلاعات تماس
نشانی : یزد -خیابان مسکن و شهرسازی -خیابان رهبر -کوچه 25 رهبر -پلاک 10
تلفن : 6286424-0351 وهمراه 09132582846
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها