آگهی استخدام شرکت آسان خودرو

آسان خودرو 1
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 26 آذر ماه 92
متن آگهی

شرکت آسان خودرو- فعال در زمینه واردات و ارئه خدمات درتهران پس از فروش ماشین آلات راه سازی و معدنی ، لیفتراک و تجهیزات ساختمانی و الکتریکی جهت تکمیل کادر نیروی تخصصی خودر از علاقمندان در زمینه زیر دعوت به همکاری می نماید .


متقاضیان واجد شرایط می توانند رزمه خود را با ذکر کد شغل و عنوان شغل در موضوع ایمیل به آدرس ایمیل زیرارسال و یا به شماره زیر فکس نمایند :درج کد شغلی و عنوان شغلی ضروری می باشد .

آدرس ایمیل: hraskc@assankhodro.com
فاکس: 02166185740
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : فاکس: 02166185740
وبسایت : assankhodro.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها