آگهی استخدام شركت پويا سيستم

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : خوزستان
تعداد مورد نیاز : 14 نفر
تاریخ انقضاء : 15 دی ماه 92
متن آگهی

شركت پويا سيستم در نظر دارد در راسستاي تحقق اهداف خود و بالا بردن سطح فروش و خدمات در استان خوزستان از ميان علاقه مندان و كارجويان استان خوزستان ثبت نام به عمل مي آورد.لذا جهت ثبت نام رزومه خود را به ايميل me.bigdelly@inbox.com و يا   Poyahafez@gmail.com  ارسال نمايند تا در اسرع وقت به پرونده آنها رسيدگي شود.

مهارت لازم

جنسيت

تعداد نفرات

برق صنعتي

مرد

2

طراح برق صنعتي

مرد

1

بازارياب

مرد

10

مشاور حقوقي( دانشجوي ترم آخر وكالت)

مرد

1

در ضمن به اطلاع مي رساند در رشته هاي بازار يابي مزايايي شامل حقوق ثابت+بيمه+ پورسانت به بازاريابان عزيز تعلق خواهد گرفت و در رشته مشاور حقوقي دانشجوي ترم آخر رشته حقوق نياز مي باشد كه به صورت توافقي حقوق ايشان منظور مي گردد.

شماره تماس: 09370999472

ساعت تماس : 10 صبح الي 16 عصر

آدرس دفتر: اهواز-چهار راه نادري- پاساژ سينا

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 09370999472
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها