آگهی استخدام شركت پتروشيمي بندرامام

شرکت پتروشیمی امام
شهر های مورد نیاز : خوزستان
تعداد مورد نیاز : 80 نفر
تاریخ انقضاء : 26 دی ماه 92
متن آگهی

شركت پتروشيمي بندرامام واقع در منطقه ويژه اقتصادي بندرامام خميني (ره) – استان خوزستان – به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي بهره برداري طبق مقررات اشتغال نيروي انساني وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعي، صنعتي و ويژه اقتصادي از بين داوطلبان مرد و بومي استان خوزستان، واجد شرايط در مقطع كارشناسي و كارداني (شرايط بومي بند4-4) ، از طريق برگزاري آزمون هاي كتبي و روانشناختي ، مصاحبه فني/ تخصصي ، طب صنعتي و گزينش دعوت به همكاري مي نمايد .

1- تخصص هاي مورد نياز :

رديف مقطع تحصيلي رشته تحصيلي گرايش تحصيلي تعداد مورد نياز
1 كارشناسي مهندسي شيمي كليه گرايش ها بجزء صنايع غذائي، سلولزي و رشته هاي مرتبط با اكتشاف، حفاري و مخازن هيدروكربوري 30 نفر
2 كارداني فوق ديپلم شيمي كليه گرايش ها بجزء صنايع غذائي ، رنگ ، آرايشي و شيمي آزمايشگاهي 50 نفر

2- شرايط مدرك تحصيلي:
2-1- دارا بودن مدرك تحصيلي و يا اصل گواهي فراغت از تحصيل كه در آن مقطع، رشته وگرايش تحصيلي ، معدل و تاريخ فراغت از تحصيل ذكر شده با شد.
( گواهي تحصيلي يا لغو معافيت تحصيلي صادره براي حوزه نظام وظيفه مورد پذيرش نخواهد بود.)
2-2- تائيد مدارك فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي از سوي دفتر امور فارغ التحصيلان سازمان مركزي آن دانشگاه و فارغ التحصيلان خارج از كشور از طرف وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري الزامي است.
2-3- مدارك دانشگاهي كساني براي شركت درآزمونهاي استخدامي قابل قبول است كه از طريق آزمونهاي سراسري دانشگاههاي دولتي يا آزاد و يا آزمون خاص سراسري دانشگاه جامع علمي- كاربردي كه از طريق سازمان سنجش برگزار مي شود موفق به ورود به مراكز آموزش عالي براي دريافت مدارك رسمي شده باشند و يا از دانشگاههاي معتبر خارج از كشور، مدارك مورد تائيد وزارت علوم ، تحقيقات و فن آوري دريافت كرده باشند.
2-4 – مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه پيام نور مي بايست از طريق سازمان مركزي دانشگاه مزبور و با درج پذيرش از طريق آزمون سراسري و با ذكر معدل صادر گرديده باشد.
2-5- مدارك تحصيلي تحت عناوين معادل: دوره هاي فراگير، آموزش باز، مكاتبه اي ، و پودماني دانشگاهها و مراكز آموزش عالي با توجه به نحوه خاص پذيرش كه خارج از آزمونهاي سراسري دانشگاهها است قابل پذيرش نمي باشد.
تذكر1 : فارغ التحصيلان و دانشجويان مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده ، مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي براي مقاطع تحصيلي پائين تر نخواهند بود. در صورت مشاهده بعنوان كتمان حقيقت تلقي خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگيري بعمل خواهد آمد.
تذكر2 : مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعد از تاريخ برگزاري آزمون استخدامي باشد به هيچ وجه مورد پذيرش قرار نمي گيرد.

3-شرايط عمومي:
3-1- تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران .
3-2- ايمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و ولايت فقيه و متدين به دين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور .
3-3 – عدم سوء پيشينه كيفري.
3-4- داشتن تندرستي و توانايي كامل جسماني و روانشناختي به تائيد سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت .
3-5- دارا بودن كارت پايان خدمت نظام وظيفه و يا معافيت دائم غير پزشكي كامپيوتري .

4- شرايط استخدام:
4-1- حداكثر سن مجاز داوطلبان كارشناسي 28 سال (متولدين 1364 به بعد) و فوق ديپلم حداكثر 26 سال ( متولدين 1366 به بعد)
4-2- مدت زمان خدمت نظام وظيفه به حداكثر سن داوطلبان افزوده مي شود .
تبصره 1- سن داوطلبان می بایستی تا روز برگزاری آزمون از شرایط سنی مندرج در بند4-1بیشتر نباشد.
تبصره 2- در صورت دارا بودن سابقه كار مرتبط در پيمانكاريهاي طرف قرارداد شركت پتروشيمي بندرامام ، با توجه به ارائه سابقه كار از سوي پيمانكاري مربوطه و تائيد مراتب از طرف سازمان تامين اجتماعي و امور اداري شركت هاي تابعه پتروشيمي بندرامام ، حداكثر تا ميزان 5 سال به سقف سني داوطلب افزوده خواهد شد .
تبصره 3- به مجموع امتيازات مكتسبه فرزندان گرانقدر (شهدا ، جانبازان ، آزادگان و مفقود الاثر ) و فرزندان كاركنان پتروشيمي بندرامام (شاغل ، بازنشسته و فوتي ) 10 درصد كل امتياز افزوده خواهد شد .
تبصره 4- در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن داوطلبين با رعايت موارد فوق الذكر ، نبايد از 35 سال براي ليسانس و 33 سال براي فوق ديپلم بيشتر باشد.
4-3- حداقل معدل كل براي داوطلبان دانشگاههاي دولتي 13 و دانشگاه آزاد 14 مي باشد .
تذكر : داوطلبان مي بايست در زمان ثبت نام آخرين مدرك تحصيلي و كارت پايان خدمت نظام وظيفه يا معافيت دائم غير پزشكي ارائه نمايند .
4-4- استخدام صرفا” از افراد بومي شهرهاي استان خوزستان خواهد بود .
تبصره 4 – داوطلب بومي به فردي اطلاق مي شود كه متولد شهربندرماهشهر و بندرامام خميني (ره) يا يكي از شهرهاي استان خوزستان بوده و يا ديپلم خود را از شهر بندرماهشهر و بندرامام خميني (ره) يا استان خوزستان دريافت كرده باشد .
تبصره 5- در صورت كسب امتياز برابر، اولويت جذب با افراد بومي شهرستان بندرماهشهر و بندرامام خميني (ره) خواهد بود .

5- نحوه ثبت نام:
داوطلبان در صورت دارا بودن شرايط لازم مي توانند از روز جمعه مورخ 20/10/1392 تا پايان وقت اداري روز پنجشنبه مورخ 26/10/1392 به سامانه اينترنتي : azmoon.ir- http:// bipc.iran مراجعه و پس از ثبت نام و اسكن مدارك درخواستي ، كد رهگيري خود را اخذ نموده و هنگام ورود به جلسه آزمون كتبي به مسئولين مربوطه ارائه نمايند . زمان توزيع كارت و محل آزمون از طريق سامانه فوق الذكراعلام مي گردد . ضمنا” امكان ثبت نام بعد از تاريخ اعلام شده مقدور نخواهد بود. .

6- موادآزمون :
دروس عمومي براي تمامي شركت كنندگان شامل : ادبيات فارسي ، زبان انگليسي ، كامپيوتر ، و دروس تخصصي مرتبط با مقطع و رشته تحصيلي (حسب مورد)مي باشد.

7- تذكرات مهم :
الف : از پذيرفته شدگان نهايي ، سفته به مبلغ يكصد ميليون ريال (بابت آموزش و هزينه هاي متفرقه) و تعهد محضري براي مدت 5 سال كار در پتروشيمي بندرامام اخذ خواهد شد .( سفته بعد از انجام تعهد 5 ساله به افراد مسترد مي شود.)
ب: شركت هيچ گونه تعهدي در قبال تهيه مسكن نداشته و فقط وديعه مسكن طبق شرايط , پرداخت خواهد نمود .
ج: قرارداد همكاري صرفا” در چارچوب مقررات اشتغال نيروي انساني ، تامين اجتماعي در مناطق آزاد تجاري ، صنعتي و ويژه اقتصادي جمهوري اسلامي مي باشد .
د: تمدید قرارداد سالیانه فرد , منوط به رعایت مقررات اداری و ضوابط و الزامات ایمنی خواهد بود.
هـ: در هر مرحله اي از استخدام ، چنانچه خلاف موارد اعلام شده در اين آگهي و يا اظهارات فرد با مستندات مربوط به او ، مشاهده و اثبات شود، به همكاري وي خاتمه داده خواهد شد .

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
بیکار
۲۱:۳۰ ~ ۲۱ دی ۱۳۹۲

لینک ثبت نام مشکل داره لطفا لینک درستشو بزاری
————
مدیر سایت : خیر مشکلی نداره http://bipc.iran-azmoon.ir/Register.aspx

[پاسخ]

صفوی
۰۹:۵۸ ~ ۲۲ دی ۱۳۹۲

با سلام
در آگهی های استخدام همه اش ذکر میشود بومی ،با این حساب مثلا کسانی که به عنوان مثال در رشته مهندسی شیمی مدرک گرفته اند و در شهر خودشان زمینه استخدام ندارند باید بروند غاز بچرانند . مثلا در آگهی استخدام پتروشیمی بندر امام نوشته شده ،فقط خوزستان ! خدمت شما که عرض کنم ،بنده خودم خوزستانی هستم و به آن افتخار میکنم اما زمانیکه پدرم در تهران مشغول تحصیل بوده ،در تهران متولد شدم و تمام دوران طفلیت و نوجوانی تا قبل از وردو به دانشگاه را در شهر رامهرمز گذراندم که با این معیارهای من در آوردی خوزستانی نیستم ( البته من الان 56 سال دارم و کارمند یکی از پتروشیمی های عسلویه هستم ) . این مطلب را برای این گفتم که شاید فکری درستی بشود . دقت بفرمائید طبق آگهی پتروشیمی بندر امام همه کسانی که در دانشگاه امیر کبیر ( شعبه ماهشهر ) تحصیل میکنند ، ول معطل هستند و بهتر است وزارت علومدر دفتر چه کنکور بنویسد که فقط اونایکه طبق آگهی ها خوزستانی محسوب میشوند ،شعبه ماهشهر داشگاه امیر کبیر را انتخاب کنند1آگهی پتروشیمی کردستان را نگاه کنید ،نوشته که اگر پدر و یا مادر کردستانی باشند و یا شناسنامه آنها از کردستان باشد ، شما کردستانی محسوب میشوید و این در حالی است که ممکن است داوطلب مربوطه اصلا یک بار هم پایش به سنندج نرسیده باشد ! پس مشاهده میکنید که مسولین محترم تصمیم گیر لازم است تدبیر بیندیشند . موضوع دیگری که در آگهی پتروشیمی بندر امام ذکر شده ، این است که شما اگر از طریق کنکور سراسری وراد انشگاه نشده ای ، مدرک شما ارزش ثبت نام ندارد و این در حالی است که همه دانشگاه های معتبر دولتی در تمام مقاطع ،دانشجوی پولی میگیرند . با این حساب ، این گونه دانشجو ها هم سر کار هستند و فقط عاملی برای کسب درآمد برای داشگاه ها باید به حساب بیایند . امید وارم که انشاا…. در دولت تدبیر و امید این نارسایی ها با تدبیر دولت حل بشود . با تشکر

[پاسخ]

fateme
۱۱:۵۱ ~ ۲۲ دی ۱۳۹۲

چرا واسه رشته فناوری اطلاعات استخدامی ندارین؟؟
خیلی دوست دارم تو شرکت نفت کار کنم.

[پاسخ]

ابراهیم
۱۷:۴۱ ~ ۲۲ دی ۱۳۹۲

فاطمه خانم کی رو میتونی پیدا کنی که دوست نداشته باشه توی شرکت نفت کار کنه ؟
این احساس منحصر به شما نیست علاوه بر زمینی ها اهالی بهشت هم همچین احساسی دارند

[پاسخ]

جابر
۰۰:۱۰ ~ ۲۳ دی ۱۳۹۲

خسته نباشن به هر حال پس بقیه کشکن یا برن کشک بسابن

[پاسخ]

مریم
۱۲:۴۹ ~ ۲۳ دی ۱۳۹۲

ای کاش یکی بود بگه خانمی که مهندسی شمی خونده اونم از دانشگاه دولتی، تکلیفش چیه!!!؟ چرا همه استخدامی ها فقط مرد میخوان!!!!

[پاسخ]

پارسا
۲۲:۲۳ ~ ۲۳ دی ۱۳۹۲

خانم باز شما خانمي بلاخره انشالله يه شوهر خوب گيرت مياد

اما پسري كه ميخواد خانواده تشكيل بده و توي شهرشون پتروشيمي و شركت نفت نيست و رشته تحصيليش مربوط به اين دو ميشه بايد بره 1808 (تاكسي بيسيم) كار كنه !!!
با مدرك ليسانس
خيلي جالبه كه ليسانسم هم از اهواز گرفتم !!
بايد برم بگم شناسناممو بزنن اهواز

[پاسخ]

حسین
۱۴:۱۰ ~ ۲۴ دی ۱۳۹۲

مملکت رو زدن خراب کردن خبر ندارین ها
متولد 1360 – متاهل – فارغ التحصیل مهندسی شیمی -بیش از 3 سال سابقه نظارت پروژه های گازرسانی زیر نظر شرکت گاز – کلا 5 سال کار میکنم – با حقوق ماهی 1.5 میلیون – خدا رو شکر – منتهی – منتهی – مملکت پول نداره – من که شاغل هستم هم 2 هفته پیش گفتن شاید نتونیم نگهت داریم و ترخیص بشی – دلم میسوزه برای اونایی که هنوز کار ندارن – وقتی من شاغل وضعیتم اینه – ببین بنده خداها جوونی که میخواد متاهل بشه اما کار نداره باید چکار کنه – امیدوارم حسن بتونه یک کاری بکنه برای کشور – امید به خدا – امید به خدا – امید به خدا

[پاسخ]

حسين
۱۰:۳۲ ~ ۲۶ دی ۱۳۹۲

سلام،واقعا نميدونم چي بگم،بعضي ها چقدر دلشون خوشه،من مهندس مكانيكم،ساكن بندر ماهشهر با اين همه شركت،ميدونيد شغلم چيه؟دارم تو بوتيك فروشندگي ميكنم،با حقوق ماهي ٢٠٠ هزار تومن،چون پارتي ندارم كه تو شهر خودم تو يه شركت كار پيدا كنم،بعد طرف ميگه ما كه تو شهرمون شركت نداريم چي كار كنيم…داداش شما پارتي داشته باش تو شهر من رييس هم ميشي نه تنها كار گيرت مياد،متاسفم واسه مسئولين شهرم

[پاسخ]

بچه هاي دزفول
۱۵:۰۷ ~ ۲۶ دی ۱۳۹۲

سلام من بنده از بندگان خدايم اي خدا صبر ايوب ندارم اي خدا تنها عشق واميدم تويي هر كي مي گه خدا پرستم تو رو به همون خدا كار ي برامون انجام بده كار هركجا كه باشه ميام فقط اعلام كنند يا حق من از شهر دارالموئمنين دزفول هستم

[پاسخ]

معرف
۲۰:۵۵ ~ ۲۶ دی ۱۳۹۲

سلام نمی دونم چرا همه این طرز تفکر رو درمورد خوزستانی ها دارن که فکر می کنن خوزستانی ها همه سرکارهستند و هیچ کس بیکار نیست ولی اگر آمار بیکاری رو چک کنید می بینید که استان خوزستان دومین استان در استان های بیکار کشوره که درصد بیکاری در اون غوغا می کنه.امیدوارم دولت تدبیر و امید این تناقض رو از بین ببره و جوانان خوزستانی به حق خودشون برسن.

[پاسخ]

آیدا
۲۱:۵۷ ~ ۲۶ دی ۱۳۹۲

سلام و خسته نباشید.من دانشجوی رشته شیمی محض هستم ترم هفت هستم.تمام درسهای تخصصی رو پاس کردم و فقط 6 واحد عمومی باقی مانده.خواستم بپرسم این استخدامی شامل من هم میشه؟

[پاسخ]

مهرداد
۰۲:۰۴ ~ ۲۷ دی ۱۳۹۲

سلام.
آیدا جان متاسفانه شامل شیمی محض نمیشه. مهندسی شیمی می خواد فقط اونم آقا. فعلا خانوم پذیرش نداره. تا اونجا که خبر دارم دوستانی که مهندسی پلیمر دارن هم می تونن شرکت کنن.
ما که شرکت کردیم. خدا کنه در بیایم و از این بدبختی نجات پیدا کنیم.
یا رب نظر تو بر نگردد.

[پاسخ]

میثم
۱۳:۵۶ ~ ۱ بهمن ۱۳۹۲

سلام.
محض اطلاع رشته فناوری اطلاعات وارتباطات تواین مملکت وجودداره اماچندماهه یدونه گزینش استخدامی ندیدم

[پاسخ]

مریم
۱۱:۱۱ ~ ۲ بهمن ۱۳۹۲

اقا پارسا درسته ما خانما شاید اگه ازدواج کنیم اونقدر به سر کار رفتن نیاز نداشته باشیم، ولی یه عمر درس خوندیم و زندگیمون تلف شده خو اینا که از اول نمی خواستن خانم با مدرک مهندسی شیمی ببرن سر کار چرا از اول تو دانشگاه میگیرن!!!
بعدشم شما مدرکتو از اهواز گرفتی ما 27 سال داریم تو این خراب شده زندگی میکنیم!!

[پاسخ]

هادی گ
۱۸:۰۵ ~ ۲ بهمن ۱۳۹۲

خدایا کاری کن داریم از بین می رویم.
این بومی چیز خوبی نیست.همه ی شهرها که شرکت نفت و گاز ندارن

[پاسخ]

هادی گ
۱۸:۱۶ ~ ۲ بهمن ۱۳۹۲

مریم خانم حق با شماست.ولی خانما نمی تونند برن تو سایت وسیله ای خراب میشه تعمیرش کنید.

[پاسخ]

هادی گ
۱۸:۲۱ ~ ۲ بهمن ۱۳۹۲

و در آخر(کار هر کس نیست خرمن کفتن گاو نر میخواهد و مرد کهن)

[پاسخ]

سعید
۱۴:۲۱ ~ ۳ بهمن ۱۳۹۲

باسلام
اگر امکان دارد زمان ثبت نام را تمدید نمایید .
با تشکر

[پاسخ]

بابک
۱۴:۲۴ ~ ۳ بهمن ۱۳۹۲

آره بخدا تمدید کنید خواهش میکنم اگه امکان داره
متشکرم

[پاسخ]

مهرداد
۰۵:۳۹ ~ ۷ بهمن ۱۳۹۲

بابا حلواش رو خوردیم رفت. تمدید کجا بود
امتحانش رو هم دادیم
4 روز دیگه نتایج رو میزنه
کلا تو کمتر از 20 روز جمعش کرد

[پاسخ]

وحید
۰۰:۰۷ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۲

یعنی من اگه میدونستم واسه مهندسی شیمی تو یران اصلا ارزش قائل نیستن هرگز درسشو نمیخوندم.متاسفم واس مملکتمون که چون بومی نیستم نمیتونم شرکت کنم.4سال درس خوندم چون بومی استانایی که شرکت پتروشیمی دارن نیستم 3ساله که بیکارم این هست انصاف

[پاسخ]

عیسی از ماهشهر
۰۳:۲۲ ~ ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

بابا اینا همش سرکاریه کو کار کار نیس
تو پارتی داشته باش بیسواد باش 3سوته سرکاری…

[پاسخ]

مريم
۲۱:۲۸ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

مسئو لين بيدار شين جوانا دارن پرپر ميشن

[پاسخ]

AMIR
۰۰:۵۹ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

Salam be dooostan azizam be khoda dg khaste shodam az bas to in saito on sait raftam khodamoo mikosham akharrr khodaaaaaaa yani ma ke ahwazim e kar nisssss migam bargh bargh reshte khobie pas koooooo kaaaaaar

[پاسخ]

عللی
۱۲:۳۵ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

با سلام
شیمی کاربردی هم میشه تبت نام کنه

[پاسخ]

حسین
۱۹:۵۵ ~ ۴ فروردین ۱۳۹۳

ما ک بچه خوزستانیم واسمون کار نیست اونوقت اونی ک بچه تهرانه راحت میاد تو شهر ما کار میکنه.من خودم از سال 87 تا حالا بیکارم.گرما شرجیو خاکش تو سر ماست پولاش مال هرکس پارتی داره بچه سسولای بالا شهر تهرانیه

[پاسخ]

از اهالی سربندر
۱۳:۰۰ ~ ۲۶ آبان ۱۳۹۳

من دختری ۲۷ ساله لیسانس نرم افزار با سه سال سابقه کار اونم کاری که اصلا ربطی به رشتم نداره ما که بومی سربندریم و این شهر چندتا پتروشیمی و اداره بنادر.. غیره داره مجبوریم کارایی که حتی ربطی به رشتمون نداره انجام بدیم هر آزمونی هم که شرکت میکنیم باید امتیاز داشته باشیم اگرنه استخدام بی استخدام.همه استخدامیا بند بازی و پارتی بازیه

[پاسخ]

حیدری
۱۴:۴۱ ~ ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

باباشایدیکی سنش پایین ترباشه نیازبه کارداشته باشه اخه این چه سنیه که گذاشتین چرابراخانوماکارنیست ماکه بومی هستیم ازشرکتا فقط داریم الودگیش رومیخوریم اه

[پاسخ]