آگهی استخدام سایت ورزش سه

ورزش 3
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 15 آبان ماه 92
متن آگهی
سایت ورزش سه جهت تكميل كادر  تخصصي خود از، برنامه نویس حرفه ای php و گرافیست وب ساکن تهران و حومه دعوت به همكاري مي نمايد:
از علاقه مندان به همكاري تقاضا مي شود فایل word زیر را دانلود کرده و خلاصه مشخصات فردي، تحصيلي، تجربي و همچنين سوابق مرتبط خود را قالب فرم ارائه شده تكميل و حداکثر تا 15 آبان 1392 به آدرس پست الكترونيكي job@varzesh3.com ارسال نمايند.
لازم به ذکر است که به فرم های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد. دريافت (دانلود) فايل فرم مشخصات

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : varzesh3.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها