آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 93 (شروع ثبت نام)

سازمان تامین اجتماعی
شهر های مورد نیاز : سراسر کشور
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 25 مرداد ماه 93
متن آگهی

دين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي در سال 1393 مي‌رساند،كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان تامين اجتماعي به نشاني:  www.tamin.ir  از روز چهارشنبه مورخ 15/5/93 آغاز و لغايت روز شنبه مورخ 25/5/93 پايان مي‌پذيرد.

لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.

ورود به سیستم ثبت نام استخدامی تامین اجتماعی

دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز

دریافت فایل مواد آزمون عمومی و اختصاصی

دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان تامین اجتماعی


الف- شرایط عمومی استخدام:

1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

2- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام ی یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.

3- دارا بودن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی.

4- دارابودن تحصیلات ودانش تخصصی وتوانایی های لازم برای انجام وظایف ومسئولیتهای شغل موردنظرحداكثر تاتاريخ 25/5/93.

5- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم برای مردان حداكثر تا تاريخ (25/5/93).

6- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.

7- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.

8- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.

ب- شرایط اختصاصی استخدام:

1- مقاطع و رشته های تحصیلی در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی می‌باشد.

2- شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می‌گردد:

1/2- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط معدل كل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 25 سال تمام.

(درعنوان شغلی بهداردارابودن گواهی نامه دوره کمک بهیاری ازمراجع ذیصلاح درصورت پذيرش وقبل ازشروع به كارالزامی می‌باشد).

2/2- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و با شرط سنی حداکثر 30 سال.

3/2- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل 12 و شرط سنی حداکثر30 سال تمام.

4/2- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 12 و شرط سنی حداکثر30 سال تمام .

5/2-دارندگان مدرک تحصیلی دکتري(عمومی و متخصص) با حداکثر 40 سال تمام .

تذكر: تاريخ 4/8/93 ملاك محاسبه سن داوطلبان مي باشد.

توضیح: مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشكي می باشد ملاک عمل خواهد.

تبصره 1- مدت خدمت سربازی، طرح لایحه نیروی انسانی، انجام خدمات قانونی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان (باستثناء شرکتها و موسسات تابعه)، شركت هاي ماموريتي و تكليفي، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی  بیمارستان های میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال دال بر تائید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان در مورد ایثارگران به حداکثر سن مندرج در شرایط فوق مشروط به آن که از حداکثر 35 سال و برای رشته‌های دکتري 40 سال تمام تجاوز ننماید، اضافه می گردد.

منظور از شركتهاي ماموريتي و تكليفي شركتها و موسسات تابعه سازمان به شرح ذيل مي باشد:

 1-موسسه املاك و مستغلات تامين اجتماعي 2- بانك رفاه كارگران 3- موسسه حسابرسي تامين اجتماعي 4- شركت گروه هتل هاي هما 5- موسسه فرهنگي و هنري آهنگ آتيه 6- رفاه گستر 7-سرمايه گذاري تامين اجتماعي 8- شركت بازرگاني بين المللي تامين اجتماعي 9- شركت انتشارات علمي و فرهنگي 10- كار و تامين 11- گروه پزشكي حكمت 12- شركت سرمايه گذاري خانه سازي ايران 13- شركت مشاور مديريت و خدمات ماشيني تامين

توضیح: با عنایت به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، مدت حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت بستری، مدت اسارت در مورد داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و افراد خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان ازکارافتاده کلی که قادر بکار نمی‌باشد و مفقودالاثرها (فرزندان، همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر) تا میزان 5 سال در صورت ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح به حداکثر شرط سنی مندرج در این آگهی قابل افزایش خواهد بود.

تبصره 2 : جانبازان، آزادگان و فرزندان معزز شاهد، جانبازان 25% و بالاتر و آزادگان متقاضی استخدام از طریق آزمون استخدامی از شرط معدل و سن مشروط به آنكه تا تاريخ 4/8/93 از حداکثر 35 سال و برای رشته های دکتري 40  سال تمام تجاوز ننماید، معاف می باشند.

تبصره 3: چنانچه در هریک از مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود که داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.

3- معافیت پزشکی داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی (کتبی، مصاحبه) صرفاً پس از تأیید واحد طب کار مدیریت های درمان استان ذیربط مبنی بر توانائی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.

4- ارائه گواهی پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از آن درمورد فارغ التحصیلان رسته بهداشتی و درمانی و پزشکان به هنگام مصاحبه علمی الزامی می باشد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

5- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتهای دولتی و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکرنام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار درسازمان الزامی می‌باشد.

6-ثبت نام کارکنان رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی در آزمون استخدامی ممنوع می باشد.

7- متقاضیانی که به هنگام شروع بکار، دانشجو و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا می باشند، در صورتیکه پس از اشتغال بکار مدرک تحصیلی غیرمرتبط با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند امکان پذیرش و تطبیق مدرک مذکور در طول خدمت میسر نخواهد بود. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که پس از اشتغال بکار در سازمان مدرک تحصیلی منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند، پذیرش مدرک موصوف پس از طی پنج سال خدمت در عنوان شغلی مورد تقاضای آزمون مربوطه مشروط به وجود ردیف بلاتصدی، رضایت از عملکرد و عدم نیاز استان به تامین نیروی جایگزین تا آزمون آتی با لحاظ قوانین و مقررات ذیربط سازمان امکانپذیر خواهد بود.

8- به داوطلبان بومي استان 20 امتياز پس از اخذ حدنصاب مقرر در آزمون كتبي قابل تخصيص مي باشد.

تبصره : بومی استان به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد :

•محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

•حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدائی، راهنمایی یا دبیرستان) بصورت پیوسته در استان مورد تقاضا طی شده و یا محل اخذ دو مقطع از سه مقطع تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی یا دبیرستان) در یکی از شهرستانهای استان مورد تقاضا باشد.

•محل تقاضای عنوان شغلی فرزندان و همسر پرسنل شاغل نیروهای مسلح در استان محل تولد پرسنل مذکور باشد.

•همسروفرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح که محل سکونت کنونی آنان دراستان موردتقاضای شغل باشد.

•فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات “کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران” به استان مورد تقاضا  منتقل شده اند.

•همسر و فرزندان افراد بومی ساکن در استان.

9- فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته سازمان از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

10- مصاحبه استخدامی از  داوطلبان در صورت  احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه به میزان دو برابر ظرفیت استخدامی در عنوان شغلی مربوطه صورت خواهد پذیرفت.

11- متقاضیان بابت خدمت در سازمان در قالب قراردادهای منعقده باستناد آئین نامه استخدامی سازمان باستثناء نیروهای شاغل براساس تبصره ماده (20) آئین‌نامه مذکور در مرحله مصاحبه از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

12- در صورت كسب حد نصاب مقرر، 10 درصد به امتياز كتبي نيروهاي قراردادي ماده 20 آيين نامه استخدامي، كارگزاري هاي رسمي سازمان و نيروهاي شاغل در رسته بهداشتي و درماني بيمارستانهاي ميلاد و ساير مراكز درماني متعلق به سازمان تامين اجتماعي (كه بصورت موسسه و يا هيات مديره فعاليت مي‌نمايند) كه در حال حاضر در واحدهاي تابعه استان تهران شاغل مي باشند در صورت تقاضاي استخدام در شهر محل تولد اضافه خواهد شد.

ج- مراحل ثبت نام :

– مراجعه به سایت سازمان تامين اجتماعي به نشانی :  www.tamin.ir

– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

•عکس 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)

•عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.

•اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400×300 پیکسل و حداقل 300×200 پیکسل باشد.

•تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.

•حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.

•حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

•حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

د – پرداخت وجه ثبت نام: 

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز چهارشنبه مورخ 15/5/93 تا پایان روز شنبه 25/5/93 پس از مراجعه به سایت سازمان تامين اجتماعي به نشاني:  www.tamin.ir نسبت به واریز مبلغ 500.000 (پانصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

توضیح 1: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح 2: ثبت نام زمانی تکمیل می گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پيگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پيگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)

توضیح 3: ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت سازمان تامين اجتماعي و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای سازمان ایجاد نخواهد کرد.

توضیح 4: به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.

ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شركت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 2/7/93 لغايت روز پنجشنبه مورخ 3/7/93 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان تامين اجتماعي به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 4/7/93 در تهران و ساير مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روي كارت شركت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

تذكر مهم: رشته‌هاي شغلي پزشك متخصص ارتوپدي (كد 107)، پزشك متخصص اطفال (كد 108)، پزشك متخصص بيهوشي (كد 109)، پزشك متخصص پاتولوژي (كد 110)، پزشك متخصص جراحي عمومي (كد 111)، پزشك متخصص جراحي مغز و اعصاب (كد 112)، پزشك متخصص چشم (كد 113)، پزشك متخصص داخلي (كد 114)، پزشك متخصص راديولوژي (كد 115)، پزشك متخصص زنان و زايمان (كد 116)، پزشك متخصص قلب و عروق (كد 117) و پزشك متخصص گوش و حلق و بینی (كد 118) پس از انجام مراحل ثبت نام، صرفاً مصاحبه علمی برابر اعلام سازمان تامين اجتماعي صورت مي‌گيرد و نيازي به شركت در آزمون نمي باشد.

و- مواد آزمون:

آزمون عمومی :

1- ریاضیات وآمار مقدماتی 2- معارف اسلامی 3-زبان و ادبیات فارسی 4- زبان انگلیسی 5- شناخت تأمین اجتماعی  6- اطلاعات عمومی 7- آشنایی مقدماتی با رایانه.

* اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌گردد.

آزمون تخصصی:

در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم (بجز عنوان شغلي بهيار «كد 103»)، علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح جداول ذيل پيوست اين آگهي بعمل خواهد آمد.

سوالات هر دو آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزینه‌ای می‌باشد.

* از پزشکان متخصص پس از وصول و تائید مدارک و مستندات مندرج در این آگهی، صرفاً آزمون مصاحبه که تاریخ آن متعاقباً از سوی سازمان اعلام می‌گردد، دعوت به عمل خواهد آمد.

* تذکرات:

1- مسؤوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزينش و جذب، محرز شود كه داوطلب به اشتباه و يا عمدا اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم و در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مذكور لغو و بلااثر مي‌شود.

2- تاريخ فراغت از تحصيل، تاريخ ترخيص خدمت نظام وظيفه و يا معافيت دائم داوطلبان بايد پايان زمان ثبت‌نام (25/5/93) باشد و مدارك تحصيلي يا كارت پايان خدمت و يا معافيت دائم كه بعد از تاريخ مذكور اخذ شده باشد مورد قبول نخواهد بود.

3- شرکت در آزمون های کتبی، مصاحبه، گزینش و سایر مراحل جذب بمنزله قبولی در آزمون استخدامی سازمان محسوب نمی‌گردد. بدیهی است  نتیجه نهایی آزمون پس از برگزاری آزمون مصاحبه از دو برابر مجوزهای صادره براساس الویت امتیاز مکتسبه  آزمون کتبی و آزمون مصاحبه و اخذ نظریه هسته گزینش برابر مجوز استخدامی اعلام خواهد شد. ضمناً آزمونهای مذکور دارای حدنصاب مقرر بر اساس ضابطه استخدامی سازمان می باشد.

4- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون صرفا به منزله تائید تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند.

5- ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ ﻧﺎﺷﻲ از ﻋﺪم رﻋﺎﻳﺖ دﻗﻴﻖ ﺿﻮاﺑﻂ و ﺷﺮاﻳﻂ اﻋﻼم ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ آﮔﻬﻲ و ﻳﺎ ﺛﺒﺖ اﻃﻼﻋﺎت ﻧﺎﻗﺺ ﺑﺮ ﻋﻬﺪه داوﻃﻠﺐ ﺧﻮاﻫـﺪ ﺑﻮد و ﭼﻨﺎﻧﭽﻪ ﭘﺲ از ﺗﻮﻓﻴﻖ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن ﻛﺘﺒﻲ و ﺑﺮرﺳﻲ و ﺗﻄﺎﺑﻖ ﻣﺪارک اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ آﻧﺎن ﺑﺎ ﺷﺮاﻳﻂ ﻣﻨـﺪرج در آﮔﻬـﻲ ﺣﺎﺿﺮ و ﻳﺎ در ﻫﺮ ﻣﺮﺣﻠﻪ از ﺑﺮرﺳﻲﻫﺎی ﺑﻌﺪی سازمان (ﻣﺮاﺣﻞ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ، ﮔﺰﻳﻨﺶ، ﻣﻌﺎﻳﻨﺎت ﭘﺰﺷﻜﻲ، دوره آﻣﻮزﺷـﻲ و … ) ﻣـﺸﺨﺺ ﺷـﻮد، داوﻃﻠﺒﻲ واﺟﺪ ﺷﺮاﻳﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ و اﺧﺘﺼﺎﺻﻲ اﺷﺎره ﺷﺪه در ﻣﺘﻦ آﮔﻬﻲ ﻧﺒﻮده اﺳﺖ، اداﻣﻪ رﺳﻴﺪﮔﻲ ﺑﻪ وﺿـﻌﻴﺖ اﺳـﺘﺨﺪاﻣﻲ و اﺳـﺘﻤﺮار ﺧﺪﻣﺖ وی در سازمان ﻣﻨﺘﻔﻲ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ و در اﻳﻦ ﺻﻮرت داوﻃﻠﺐ ﺣﻖ ﻫﻴﭽﮕﻮﻧﻪ اﻋﺘﺮاﺿﻲ را ﻧﺨﻮاﻫﺪ داﺷﺖ.

6 – ﻗﺒﻞ از وارﻳﺰ وﺟﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﻻزم اﺳﺖ ﻣﺘﻘﺎﺿﻴﺎن از اﺣﺮاز ﺷﺮاﻳﻂ ﺧﻮد ﺑﺎ ﻣﻔﺎد آﮔﻬﻲ اﺳﺘﺨﺪام اﻃﻤﻴﻨﺎن ﺣﺎﺻﻞ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ. ﺑﺪﻳﻬﻲ است ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﺑﻪ ﻫﻴﭻ وﺟﻪ ﻣﺴﺘﺮد ﻧﺨﻮاﻫﺪ ﺷﺪ.

7- از آﻧﺠﺎﻳﻲ ﻛﻪ از ﻧﻔﺮات ﺑﺮﺗﺮ در ﻣﺮﺣﻠﻪ آزﻣﻮن ﻋﻤﻮﻣﻲ و ﺗﺨﺼﺼﻲ  ﺑـﺮای ﺷـﺮﻛﺖ در ﻣـﺼﺎﺣﺒﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ دﻋﻮت ﺑﻌﻤﻞ ﻣﻲ‌آﻳﺪ، ﻟﺬا ﻣﻘﺘﻀﻲ اﺳـﺖ داوﻃﻠﺒـﺎن دﻗـﺖ ﻻزم را در ﺧـﺼﻮص درج ﺗﻠﻔـﻦ ﻫـﺎی ﺿـﺮوری ﺗﻤـﺎس (در ﻓـﺮم ﺗﻘﺎﺿﺎﻧﺎﻣﻪ) ﻣﺒﺬول ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

* توضیحات:

آن دسته از متقاضیانی که در رديف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کتبی به میزان دو برابر ظرفیت مجوزهای صادره در عناوین شغلی مربوطه قرار مي‌گيرند می‌بایست نسبت به ارائه مدارک لازم حسب مورد برابر اعلام سازمان در موعد مقرر قبل از برگزاری مصاحبه علمی اقدام نمایند.

برای مشاهده آگهی در وب سایت سازمان سنجش اینجا کلیک کنید

دریافت فایل آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی

دریافت فایل جداول مربوط به عناوین شغلی مورد نیاز

دریافت فایل مواد آزمون عمومی و اختصاصی

دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان تامین اجتماعی

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : tamin.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
روزبه
۲۰:۱۰ ~ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳

آخه با این پذیرش محدود 1 نفر برای استان(برای من) داوطلب بیچاره با چه امیدی شرکت کنه….تازه اونم با وجود تبصره هایی چون فرزند شهید و جانباز و آزاده و فرزند شاغلین ت اجتماعی و فرزندان بازنشسته ت اج و …………

شما جواب بدین…داوطلب بیچاره به چی دلخوش باشه…
1 نفر پذیرش و چند هزار داوطلب…

[پاسخ]

کوثر
۲۰:۱۰ ~ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳

سلام من رشته الهیات گرایش قرآن وحدیث هستم منم می تونم در آزمون تامین اجتماعی ثبت نام کنم ببخشید زود بمن ااطلاع دهید ممنونم.

[پاسخ]

مریم
۲۱:۱۵ ~ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳

چرا اصلا فایل مشاغل مورد نیاز دانلود نمیشه؟
لطفا رسیدگی کنید

[پاسخ]

alireza
۲۳:۰۵ ~ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳

50هزار تومان!مگه ميخوان بليط فينال جام جهاني بفروشن؟

[پاسخ]

nashenes
۰۹:۲۰ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

به نظر پول کم آوردن میخوان پول جمع کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کسی ک بیکاره واسه هر استخدامی اینقد پول از کجا بیاره واقعا ک!!!!!!!!!!

[پاسخ]

نام شما
۰۹:۳۰ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

خیلی جالبه که واسه فرابری داده ها ای تی نمیگیرن در صورتی که بچه های ای تی خیلی بیشتر از سخت افزاری ها رو داده ها کار میکنن

[پاسخ]

نازنین
۰۹:۵۷ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

هزینه ی ثبت نام چقدر؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! 50 هزار تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میدونین این مبلغ از هر داوطلب تو کل کشور گرفته بشه چه سرمایه ای میشه برای تامین اجتماعی !!!!!!!!!!!!!!!!!!! آخه دزدی دیگه چه جوری !!!!!!!!!! چرا کسی چیزی نمیگه آخه !!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

s
۱۰:۴۰ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

من مکانیک خوندم . از رشته منم ورمیدارند؟

[پاسخ]

لیلا
۱۰:۵۲ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام پس توسایت تامین که چیزی نیس

[پاسخ]

ماهان
۱۱:۱۲ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

خسته شدم از بس که اگهی خوندم.تو استخدام های دولتی یجوری تو مراحل استخدامی گیر میکنی.راستی چرا 50 تومن میگیرن.گدایی تا این حد

[پاسخ]

نام شما
۱۱:۴۵ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

karaj ke karshenasi farabari dadaeh bar nemidarid.to in shahreh be in bozorgii.vaghan ke.

[پاسخ]

علی
۱۲:۰۳ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام
چرا بی خود و بی جهت تاریخ استخدامی می دید.
توی خود سایت تامین اجتماعی زدن : تاریخ شروع ثبت‌نام در آزمون استخدامی سازمان تأمین‌اجتماعی متعاقباً از طریق سایت این سازمان اعلام می‌شود.
ولی شما تاریخ براش تعیین کردید.
تازه تاریخ خبر 93/5/14 بوده ولی شما زدید که تاریخ ثبت نام از 93/5/13 شروع میشه
دیگه نمی شه به هیچ چیزی اعتماد کرد

[پاسخ]

akbar
۱۲:۱۹ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

پنجاه هزار تومان … چه خبره. یک فرد بیکار اگه برای هر ازمون استخدامی چنین مبلغی بپردازه کارش دراومده

[پاسخ]

نام شما
۱۲:۴۶ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

شما 3 واحدم ادبیات پاس کن! بر میدارند نه ور میدارند!!!!
با این سطح سواد شمارو واسه مدیر عاملی انتخاب می کنن!

[پاسخ]

ar
۱۲:۴۷ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سه فرزند دارم یکی دوتا لیسانس ودیگری فوق دیپلم آبخیزداری و کارشناسی آبخیزدارد دارد و آن دیگر هم همینطور و 500.000ریال برای ثبت نام خیلی زیا د است از کجا بیاوریم و تازه هیچی هم معلوم نیست که میشود یانه کمی به فکر ماهم باشید

[پاسخ]

hamid
۱۳:۰۷ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

اقا تورو خدا پنجاه هزار تومن…!بقران بابام دیگه بهم پول نمیده…

[پاسخ]

وحید
۱۳:۴۶ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

توجه داشته باشین که جدیدا استخدامی ها تعداد نفراتی روکه جذب میکنند کاهش(به یه نفررسوندن با توجه حجم کثیر متقاضیان)و هزینه هارو افزایش(درآمد زایی خوب000/50) دادند،بنابراین هنگام تنگ دستی با برگزاری یه آزمون استخدامی فرمالیته(اسمش استخدامیه ! برا یه نفر درهر شهر)وثبت نام بسیاری از افراد پولی خوبی به جیب می زنند !فقط یه جو استخدامی داره!

[پاسخ]

نازی
۱۴:۵۴ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

همین پولای استخدامی رو جمع کنیم یه کاسبی می شه باهاش راه انداخت …. این همه درس بخون … آخرم هیچی …

[پاسخ]

میهن
۱۵:۱۱ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام دوستان کسی ثبت نام کرده اصلاثبت نام نداره خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

[پاسخ]

بی|ژنگ
۱۵:۲۲ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام خسته نباشید من34سال دارم که 12سال در بسیج فعالیت میکنم و 8سال در شورای حل اختلاف کار میکنم ایا شامل سن من میشود؟لطفا زود جواب بدهیدمدرکم لیسانس

[پاسخ]

نام شما
۱۶:۳۷ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام بیکاران عزیز. کلی پول بدیم آزمون صوری بعد بعضیا با پارتی برن سرکار ما هم سماق بمکیم…. جالبه. توسایت تامین اجتماعی هم که لینک ثبت نامی ندیدم شما دیدید به من هم بگید.

[پاسخ]

hajar
۱۶:۵۲ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام
آقا پس اين لينك ثبت نامش كجاست؟ تو سايت تامين كه هيچ لينك ثبت نامي وجود نداره و خداييش موافقم 50 تومن زياده…

[پاسخ]

habib king
۱۷:۱۹ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

آقا سلام علیکم :
خداییش این 50هزارتومن که اینا میخوان از مردم بدبخت جمع کنن 30سال که هیچ 50سال حقوق اینا که استخدام میشن رو یکجا پیش پیش از مردم جمع کردن بهتر نبود اول آزمون بگیرن بعدش از قبول شده ها که استخدام میشن نفری اصلا 200هزار تومن بگیرن هرکی ام باشه زورش نمیاد پرداخت میکنه چون میدونه قراره دیگه بره سرکار…!!!!!!!!

[پاسخ]

منتقد
۱۷:۲۱ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

50000تومن گفتند که آشناهای خودشون سر کار برن وگرنه ما پول داشتیم اسم بیکار و بی پول رو ما نبود….خوش به حال غیرت خودمون که کم میخوریم ولی مال خودمون رو….

[پاسخ]

فرزاد
۱۷:۳۶ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

فايل شهر هاي مورد نياز رو نذاشتين كه !!
كاربران عزيز اگه اطلاعي داريد به ما هم بگيد

[پاسخ]

رضا
۱۸:۱۴ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام.من میتونم در آزمون شرکت کنم. سریع جواب دهید.مچکرم

[پاسخ]

جمشید
۱۸:۲۰ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

آقای تامین اجتماعی من 50 تومن ندارم. 10هزار تومن برای ثبت نام میپردازم، بقیشو وقتی قبول شدم میپردازم.آیا وجدان دارید که اجازه دهید.

[پاسخ]

amir
۱۸:۲۲ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

خداییش 50 هزار تومن واسه ثبت نام خیلی زیاده طرف بیکاره 50 تومنم میخواد واسه ثبت نام بده اصلا امیدی به استخدامم نیست..

[پاسخ]

ابراهیم
۱۸:۴۹ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام
خداییش کسی نیست به داداین جوانها برسه چه خبره مگه هزینه برگذاری آ زمون چقدره که این همه پول ازملت جمع میکنن.این دولت ها کاری نمیکنن غیر ازاینگه جیب مردم خالی میکنن .تازه نیرو هاشم سرکارن.

[پاسخ]

saeid
۱۹:۱۱ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

بابا برین خجالت بکشین 50 هزارتومان. خوب بازاری پیدا کردن واسه درآمدتون .اونایی که اون بالاها نشستین پیگیری کنین لطفا. هرچند مطمئنم فایده ای نداره…………..

[پاسخ]

حمیدرضا
۱۹:۴۱ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام
ببخشید من شرایط ثبت نام رو مطالعه کردم در ضمن دانشجوی کارشناسی ناپیوسته هستم و آخرین مدرکم فوق دیپلمه اما معدل کاردانی ام کمتره در حالیکه 2 ترم مونده کارشناسیمو بگیرم معدلم خیلی بالاست (16:91) . با این اوصاف من می تونم با این شرایط ثبت نام کنم؟

[پاسخ]

مهدی
۱۹:۵۲ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام دوستان
اینا دیگه شورشو دراوردند اگه قرار نفری 50 هزار تومان بدیم .میشه با این مقدار یک شرکت را راه اندازی کرد . …

[پاسخ]

suzan
۲۰:۴۹ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

50 هزار تومان واقعا زیاده . خسته نباشین نخاستم پیش کش

[پاسخ]

نام شما
۲۱:۱۸ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

دزدی تو روز روشن واقعا که ……
خجالتم خوب چیزیه….

[پاسخ]

علي
۲۲:۳۳ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

500000 تومان ؟ چه خبره مگه مي خوان چيكار كنن يه ورقه با يه سانديس كه ان هارفارو نداره
تازه اگه مثله هميشه ‍زارتي بازي نكننننننن

[پاسخ]

lili
۲۲:۳۵ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

آخه چرا 50 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(
خودشم معلوم نیس آخرش پذیرش بشیم یا نه !!!!!!
چرا حسرت به دل میذارین آدمو؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

فرشته
۲۲:۴۶ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام
چرا همش کارشناس میخوان پس کاردان ها چیکارکنن. خیلی وقته دنبال این آزمون بودم ولی امروز که دیدم کاردان آزمایشگاه نمیخوان خیلی خیلی ناراحت شدم اعصابم بهم ریخت. چرا کسی به فکر ما که پارتی نداریم نیست خدایا خودت به داد ما برس

[پاسخ]

سحر
۲۳:۳۱ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

بچه ها شرکت نکنین چند وقت پیش یکی از فامیلام با مدرک دیپلم گرافیک داشت رفت تغییر رشته داد به کامپیونر رفت استخدام تامین اجتماعی شده با پارتی .مارو گیر آوردن

[پاسخ]

بیکار
۲۳:۴۰ ~ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳

ای دزدا، دزدی تو روز روشن، 50000 تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شماکه دارین تمام پول مردم رو پیش پیش میگیرین.

[پاسخ]

سمانه جعفری زاده
۰۰:۴۴ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

سلام وعرض خسته نباشی من فرزندجانباز40درصدهستم فوق دیپلم تربیت بدنی به کامپیوترواردم اگه میشه به فکرماجوانهاباشید.

[پاسخ]

خوش خواب
۰۰:۵۸ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

خیلی روش خوبیه برای تامین کسر بودجه بعضی از نهادها کلی تو مملکت بیکار هست از هر کدوم 50 هزار تومن بگیر بگو خدا بده برکت بعدشم نیروهایی که از قبل تعیین شده رو بردار. راهزنای قدیم هم اینطوری دزدی نمیکردن.

[پاسخ]

لیلا
۰۹:۴۴ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

با سام من لیسانس کتابداری دارم میتونم با مد رک د یپلم ریاضی م و سن 27 سال تو متصدی خدمات اداری شرگت کنم؟لطفا راهنماییم کنید چون 30 و 25 سال نوشته من سر د ر نمیارم

[پاسخ]

کوروش
۱۰:۱۱ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

حالم از همه استخدامی ها به هم میخوره اینا همشون سرکاریه . اونایی که باید جذب بشن رو خودشون از قبل تعیین کردن .
ماها فقط سرکاریم. تازه با این تبلیغ ها کیسه دوختن واسه پولهای نداشته ما …

[پاسخ]

ف
۱۰:۱۴ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

یعنی چی چرا99 درصدشغل هایشان رابرای آقایون گذاشتند. مگه خانوماکارلازم نیستند؟

[پاسخ]

edalat
۱۱:۳۳ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

دزدی و ظلم اندازه داره

[پاسخ]

دوست
۱۱:۴۶ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

سلام به نظر شما چرا 50000 تومن؟
یه مبلغی برای کاغذ مثلا 2000 تومن که خیلی کمتره
یه مبلغی برای اجاره محل مثلا نفری خیلی بشه 5000 تومن بیشتر نی
یه مبلغی هم برای دست مزدهای مراقبا و غیره هم خیلی بشه نفری 5000 تومن
سرجمع میشه 12-15 هزار تومن اگه 15 هزار تومن برای هر نفر حساب کنیم
50000-15000=35000
35000*مقدار متقاضی=؟؟
اگر ما مقدار متقاضی در کشور که کم نیستن رو یه میلیون حساب کنیم که خیلی خیلی بیشتره
35000*1000000=35000000000
35 میلیارد تومن درآمد خالص
این مقداری که خیلی کم حساب کردیم اینقدر میشه
به نظر شما به این چی می گن ؟
دزدی – سوء استفاده از جویای کاران عزیز – درآمد زایی بی از حد برای سازمان مربوطه و غیره
دولت عزیز اول این کارا رو درست کن بعد برای ما کار پیشنهاد بده

[پاسخ]

هیچکس
۱۲:۰۲ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

بیخود نی ک به کارمندای تامین 11 میلیون حقوق میدن

[پاسخ]

حیدری
۱۲:۱۳ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

سلا م جدی این جا ایران . اون با دین اسلا م که دارن این جوری دارن د زدی مکنن . اون هم از طرف دولت . اخه 50000 هزار تومان . چه خبره . خدا رحم کنه . یا امام زمان بیا دیگه جوانان ایران رو بیچاره کردن

[پاسخ]

علی بد بخت
۱۲:۱۴ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

سلام بابا شما مسئولین فکری به حال نسل سوخته انقلابم بکنیین دهه سشصتی ها ، چقد بیکار داریم تو این دهه & دیگه شرایط سنی هم اقتضا نمی کنه

[پاسخ]

naser
۱۲:۵۰ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

برای فرج اقا امام زمان (عج).صلوات

[پاسخ]

یه بیکار
۱۳:۰۸ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

سلام به همه دوستان بیکارم.من دانشجوی ارشد اقتصاداسلامی هستم و مثل همه بیکار بهتره خودتونو اذیت نکنین برین دنبال یه کار خصوصی کار دولتی تموم شد

[پاسخ]

منتقد
۱۳:۴۰ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

ازقبل تعین کردن استخدامیارو پول ندارن میخوان پول در بیارن

[پاسخ]

حامد
۱۳:۵۰ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

راستی کارشناسی ایمنی پیشگیری از حریق وحوادث هم شامل استخدامی میشه

[پاسخ]

nahan
۱۴:۲۱ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

خخخخخخخ مردم از خنده خخخخخخخ همش پنجاه هزار پنجاه هزار میکنین. عاقا اصلا پول از من ثبت نام از شما فقط تا 12امشب فرصت دارین خخخخخخخخ

[پاسخ]

hossein
۱۴:۴۲ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

سلام
پنجاه هزار مگه چه خبره؟؟؟
استخدامی دارن یا تغییر وضعیت کارکنان قراردادی به پیمانی و رسمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردم الافن فک کنم

[پاسخ]

ANTI ISIS
۱۵:۲۸ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

بابا بلیط ناسام برای سفر به کره مریخ 500000 ریال نیست!!!مگه چه خبره میخواین کمبود بودجه دولتو جبران کنید!!!!به خدا انصاف هم خوب چیزیه.

[پاسخ]

00000
۱۸:۰۱ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

تامین اجتماعی بی پول شده پول نداره حقوق بده اگهی راه انداخته مگه میخواد با چی پذیرایی کنه که50هزار تومن میگیره اینم از مملکت ما دلمونو دیگه به چی خوش کنیم خدا داند

[پاسخ]

????????????
۱۹:۰۱ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

من اگه این پنجاه هزار تومنا رو برا هر استخدامی داشتم دیگه چه مشکلی داشتم؟ به کار هم نیازی نداشتم…..
استخدامیتون ارزونی خودتون………
واقعا که …مردومو مسخره کردن

[پاسخ]

کامپیوتر
۱۹:۰۳ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

پول کم آوردن اومدن آکهی زدن که از مردم بدبخت و بیکار جبران کن من که شرکت نخواهم کرد مطمئن باشید افرادی که میخوان از قبل مشخص شده . پنجاه هزار تومان هزینه ثبت نام !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

93
۱۹:۱۱ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

واقعا نسل سوخته اینه که می بینید !!!!!!!! مملکت داریم واقعا متاسفم . پنجاه هزار تومان هزینه ثبت نام جالبه هیچ کس هیچی نمیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

نام شما
۱۹:۱۲ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

مردم رو مسخره کردن با این استخدامای صوری.مملکتی که همه چیزش پول و پارتیه و سواد و مدرک تحصیلی هیچ اهمیتی نداره و ازموناش همش فرمالیته هست.

[پاسخ]

سارا
۱۹:۴۷ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

دوستان از سر دلسوزی میگم باور کنین این کسایی که میخوان استخدام بشن تا حالا اقلا 2،3 ماه حقوقشونو هم گرفتن !این آزمون فقط گذاشتن که پولا رو جمع کنن
تازه تا فک وفامیلای نماینده و شورای شهر و… مونده که …..

[پاسخ]

دوست سارا
۲۰:۵۲ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

موافقم با نقدهایی که در مورد فریب و دلخوشی بیخود ما جوونای بیچارست…………………….

[پاسخ]

امین
۲۱:۵۳ ~ ۱۶ مرداد ۱۳۹۳

سلام ، دوستان برای مشاهده تعدادنفرات هر رشته و استان، کدام جدول باید دید؟
گروه IT برای فراداده نمیتونه شرکت کنه؟

[پاسخ]

سمیه
۰۰:۰۹ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

پول زیاد خوردن حالا کم اوردن نشستن فکر کردن استخدامی زدن اونم 50هزار تومان واقعا محشره ؟والا بابام پول نمیده ؟از قبل استخدام شدن کسی بفکر ما ها نیس کاش یه نفر دلش برا ما بسوزه

[پاسخ]

مهندس
۰۰:۳۲ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

سلام به همه دوستان بیکار با این وضع بی پولی و هزینه استخدامی ها خدا صبرتون بده بیاین دعا کنیم امام زمان هر چه زودتر ظهور کنه. اللهم عجل لولیک الفرج
50توممممممن چه خبره

[پاسخ]

رضا
۰۱:۲۰ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

تنها راه حل برچیده شدن این آزمونهای قلابی تحریم همگانی آزمونهای استخدامی هست. با شرکت تو این آزمونهایی که نفراتش از قبل تعیین شده قبول میکنین که بهتون توهین بشه و عادت میکنین که پول بدین تا حقتون را ضایع بکنن.

[پاسخ]

زهره
۰۱:۵۳ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

اونایی که باید استخدام بشن الان پشت میزاشون نشستن.بودجه کم اوردن میخوان از ملت گدایی کنن.واقعا که.چرا کسی رسیدگی نمیکنه.خدایش ۵۰۰۰۰تومان زیاد نیست ؟!!!!!!

[پاسخ]

زهره
۰۱:۵۶ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

اونایی که باید استخدام بشن الان پشت میزاشون نشستن.بودجه کم اوردن میخوان از ملت گدایی کنن.واقعا که.چرا کسی رسیدگی نمیکنه.خدایش ۵۰۰۰۰تومان زیاد نیست ؟!!!!!!
تورو خدا ی فکری به حال ما بکنید.این همه درس خوندیم آخرش هیچی!!

[پاسخ]

زهرا
۰۳:۴۳ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

سلام چرا فایل عناوین شغلی شما با اون چیزی که تو سایت تامین اجتماعی و سنجش و سایر سایتای استخدامی هست فرق میکنه شما نوشتین استان بوشهر بهدار می خواد در حالی که بقیه نوشتن بهیار بالاخره کدومش درست هست؟ لطفا بگید که هزینه بدون دلیل پرداخت نشه ممنونم

[پاسخ]

pegah
۱۲:۰۷ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

Pol nadaram nahayat 10 hezar toman mitonam berizam valli moadelo malomatam kheili balae chikarr mitonam bekonam

[پاسخ]

شیما
۱۲:۵۱ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

50000ازکجابیارم….توبگو پنج هزارتومن ندارم……آقا من اگرقبول شدم ازحقوق اولم کم کنید…والللللا….ندارم…یا امام زمان ظهورکن…

[پاسخ]

somi
۱۲:۵۵ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

بسیار ممنونم از سایت خوب و ایمیل های به موقعتون

[پاسخ]

کارمند تامین اجتماعی
۱۳:۱۹ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

بچه ها اصلا اینطور که می گید نیست من دوسال پیش ازمون دادم پارتی نداشتم و قبول شدم خوب بخونید فقط تازه ما یازده میلیونم حقوق نمی گیریم والااااااا

[پاسخ]

محسن
۱۳:۵۲ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

همش کلک پول هست گول نخورید پولتونو بیخودی دور نندازید

[پاسخ]

ASHKAN
۱۸:۴۲ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

50000تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ دزدی در روز روشن

[پاسخ]

رضا
۱۹:۲۱ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

رشته فوریت های پزشکی با 5 سال سابقه کار به کارتون نمیاد ؟

[پاسخ]

فاطمه
۰۹:۱۶ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

سام این چه وضعشه این همه پول از ملت بگیرید و اخرش هیچی به هیچی .من اگه براهر ازمون 50هزارتومن داشتم دیگه نیازی به کار نداشتم.ببینید جوری سنگ میاندازید پیش پامردم حتما افرادش هم ازقبل انتخاب شدن.

[پاسخ]

مریم
۱۰:۱۱ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

چه خبره پنجاه هزارتومن هزینه ثبت نام.اگه قراربود تو هر آزمون استخدام انقدر پول بدیم ک پس پولداربودیم دیگه لابد.دیگه نیازی نبوددنبال کاربگردیم ک.مسخره کردن آخرشم هر کس ک مدنظرخودشونه قبول میشه

[پاسخ]

نام شما
۱۱:۰۰ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

باسلام.تراخداجواب بدین فوق لیسانس 31ساله رشته مدیریت میتونه شرکت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

atiiiii
۱۱:۰۲ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

سلام من دانشجوي كار شناسي حسابداري هستم مي خواستم بدونم ما ه مدرك بهياري نداريم مي تونيم تو ازمونش شركت كنيم يا نه بعد من كه الان دانشجويم و درسم دو ترم ديگه مونده مدرك ديپلمم رو بايد نشون بدم اخه چرا از معدل كل 14 به بالا من معدل ديپلمم از اين مقدار كمتره لطفا كاربرا راهنمايي كنيد خودشون كه جواب نميدن فقط نشستن شرياط تعيين ميكنن بعد ما 50000 تومن بديم الكي پولمون هدر بشه استخدامم نشيم خب اين چه كاريه ديگه خواهشا جواب بديد دوستان ممنون

[پاسخ]

سیما
۱۱:۲۰ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

چرا توی کد رشته های تحصیلی، کارشناسی آمار رو نمیاره؟؟؟؟؟
اون تلفنی هم نوشتن بذای پاسخگویی یا اشغاله یا برنمیدارن

[پاسخ]

mmt
۱۱:۲۶ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

میگن داعش خوب استخدام میکنه 500000پول ثبت نام هم نمیخواد.کلی امکانات میده.نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟من که رفتم

[پاسخ]

صلاح الدین
۱۱:۳۱ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

سلام. من کارشناسی رشته مدیریت بهداشت و درمان رو دارم. آیا واقعا برای سازمانهای درمانی مثل بیمارستانهای تامین اجتماعی رشته مدیریت بهداشت و درمان بهتر از مدیریت صنعتی و بازرگانی…… نیست؟؟؟؟؟؟؟ خواهشمندیم پیگیری گنید

[پاسخ]

بنفشه
۱۲:۰۱ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

ما داريم كجاااااا ميريم؟

[پاسخ]

مهدی
۱۴:۰۷ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

مگه علف بزه 50هزار تومن – تازه بری امتحان بدی نفر اول هم دوره قبلی شدم حدود 35 دقیقه مصاحبه کردند و بعد یک نفر بعد من با کلی اختلاف در ازمون شده را با 5 دقیقه مصاحبه قبول کنند بعد بگویند تو حیفی بیای تو این سازمان – ارزش تو بیشتر از اینجاست – شدند دایه مهربانتر از مادررررررررررر

[پاسخ]

فرناز
۱۵:۲۲ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

سلام من کارشناسی رشته معماری هستم میتونم ثبت نام کنم؟؟؟

[پاسخ]

فرزانه
۱۷:۰۵ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

سلام.مشاغل مورد نیاز چی هست؟و منظور ازدانش تخصصی و مهارت دقیقا چیست؟

[پاسخ]

غریبه
۱۷:۵۴ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

من نظر دادم خوششون نیومد بالا نزاشتن تا مردم بخونن میخاین که فردا قبول شدین پارتی بازی نکن وشما برین سر کار واقعا که؟

[پاسخ]

mohamad
۱۸:۰۶ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

سلام.جای اینکه اینجا بنویسین برین به واحدهای خبری یا خبر 20:30شبکه دوم زنگ بزنین یا پیام و ایمیل بزنین تا از این دزدی ها دست بردارند

[پاسخ]

منصور
۱۸:۳۱ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

سلام.به جای امتحان گرفتن و سر کار بودن،سعی کنید بعضی از باز نشسته های حریص را از شرکت ها و اداره ها جمع کنید تا جوونا ببرن سر کار.با این کار آمار طلاق کمتر میشه

[پاسخ]

مسلم
۱۹:۰۲ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

ما همه بچه های بیکار واقعا واسه شما متاسفیم !مگه یه ازمون برگذار کردن چقد هزینه که واسه هر نفر 50هزار تومن هزینه داشته باشه .خب اگه پول می خواین بگین بهتون بدیم این همه ادا اطفار نداره.این اگهی های استخدامی خوب راهی شده واسه پول جم کردن همه بهش روی اوردن

[پاسخ]

جبار سینگ
۱۹:۳۴ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

خیلی خیلی جالب بید تو قسمت * تذکرات: بند چهر نوشته که : 4- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون صرفا به منزله تائید تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند. یعنی دادا اگه در آزمون از صد نمرشم 100 بگیری تازه چیزی نشده هنو کار ی نکردی که بند پ داری یا نه مثلا آیا شما از جانبازان، آزادگان و فرزندان معزز شو شَدا (طفل شهید)، جانبازان 25% و بالاتر و همسروفرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح ، کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی … الی آخر . یعنی برو کشکتو بساو !!!!

[پاسخ]

پاسخ سیما
۲۱:۱۳ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

برای دیدن کد رشته تحصیلی کارشناسی آمار باید حرف “آ” یا “م” رو به تنهایی تایپ کنید!! کد رشته شما 3009 است.

[پاسخ]

پاسخ زهرا
۲۱:۱۷ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

رشته های شغلی مورد تایید اونهایی هستند که در لینک “جداول مورد نیاز” در صفحه ثبت نام، بالا سمت راست صحفه وجود دارد و بقیه کشکن مثل رشته ماکه در فایل مواد آزمون اومده ولی سایت ثبت نام قبول نیمکنه(الکترونیک)

[پاسخ]

no
۲۱:۳۲ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

ای مردم بیدار بشین!!! حیف این پولاتون نیست به باد بدین بره!؟ توی هر شهری راحت 2000نفر در این آزمون شرکت میکنه بعدنفری 50 هزار که پول بگیرن میشه 100 میلیون تومن!!!!!!! یعنی شما از جیب خودتون حقوق اون نفر قبول شده رو جلوجلو تا بازنشستگیش به بیمه پرداخت کردین!!!این فاجعه است

[پاسخ]

نام شما
۲۱:۴۹ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

حواستون هست که نوشته فرزندان بازنشستگان و شاغلین سازمان اولویت دارند

[پاسخ]

sasan
۲۱:۵۸ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

دوستان من فقط کافیه یه کم باهوش باشین 50000تومن میگیرن هیچ کسی رو هم نمیگیرن درست بیکاری بهتون فشار اورده ولی بهشون ثابت کنین ببو گلابی نیستین

[پاسخ]

بهداشت محیط
۲۲:۲۷ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

من یک بار برای بهداشت محیط انهم در سال 1377 ثبت نام کردم بعد در بررسی فهمیدم که کسی که قرار بوده بگیرند قبلا وارد تامین اجتماعی شده ، وما هم عملا برای قانونی جلوه دادن استخدام پول دادیم.البته اون وقطها اینقدر هم پولکی نبود واقعا که اب گل الوده

[پاسخ]

مجتبی
۲۲:۳۸ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

سلام و وقت بخیر
میگم که
گدا به گدا، رحمت به خدا

[پاسخ]

آهای آهای آهای
۲۳:۰۷ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

تازه جوانان ایران باید از درون انقلاب کنند ننننننننننننننننننهههههه؟

[پاسخ]

آهای آهای آهای
۲۳:۱۶ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

3000 نفر(به نقل از خودشون) ضرب در 50000 تومن = 150000000 از پذیرفته شده ها.
چه برسه نشده ها

[پاسخ]

زری
۲۳:۱۸ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

دوستان این کارشناس امور اداری در تهران استخدامی نداره کد 123رو میگم ؟؟؟/

[پاسخ]

آهای آهای آهای
۲۳:۲۰ ~ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

ببینید باید کارآفرین باشید معنی انقلاب درون را میگم ها.
بازم خوبه تامین اجتماعی استخدام داره برا بعضیا. شکرخدا

[پاسخ]

علی
۰۰:۵۴ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

سلام اگه یادتون باشه دو سال پیش هم تامین اجتماعی این ازمونو داشت اینا همش دروغه تامین بودجه است .من دو سال پیش شرکت کرده بودم .اینا مگه چقدر تو سال کادر بازنشسته میکنن که نیرو جایگزین کنن بجاش از این وضع بیمارستان هامون میشه فهمید.در ضمن ازمون استخدام ها اگه سازمان سنجش برگزار کنه درسته پارتی بازی نیست نه این که خود تامین اجتماعی.

[پاسخ]

hasan
۰۱:۰۰ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

به نظر من برن سه کارشناس بیارن واین هزینه آزمون محاسبه کنن هزار تومن نمیشه این 49 هزار تومن کجا میره خدا میداند …

[پاسخ]

لیلا
۰۱:۱۲ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

بیکاریم درست! جویای کاریم بازم درست!! ولی … که نیستیم بابا جان!!!! این افرادی که اینجا کامنت گذاشتن حداقلشون لیسانسن؟! به نظر من از هیچ کس نباید پولی گرفته بشه بابت آزمون ورودی، همه آزمون بدن هر کی قبول شد انشاله پولشو اِخ کنه!!!!! هر کی قبول داره تایید کنه!

[پاسخ]

reza
۰۱:۳۴ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

50000 تومان بدم اونم شاید استخدام شم با این شرایط تون . خب یه خورده کمتر بگیرید من که بیکارم از کجا بیارم

[پاسخ]

امیرسینا
۰۱:۵۸ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

تو این مملکت نظارتی وجود نداره مگه؟50هزارتومن ؟چه خبره؟
روز روشن دزدی ؟اونم که معلوم نیست طرف یبول بشه!با این همه پارتی بازی و رفیق و فامیل بازی!!!

[پاسخ]

عثمان گوک
۰۲:۲۵ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

با سلام چرا به افرادی که تحت پوشش بهزیستی هستند سهمیه نمیدن در حالی که در بقیه آزمون ها 3% اختصاص میدادن

[پاسخ]

همایون
۰۳:۰۷ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

خــــــــــــــــــــــــــستـــــــــــــــه نـــــــــــــــــــــــــباشــــــــــــــــید

و من الله الدزدی :سوت

عامو من 50 هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزار تومن داشتم کار واسه چیم بود:سوت:دی

[پاسخ]

dorsa
۰۳:۱۸ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

Khoooob raveshi peida kardin bara pul jam kardan . 50Hezaaar mage mikhayn mardome shili ro gaza bedin :|

[پاسخ]

آنا
۰۸:۱۱ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

بچه ها من تو یه اداره دولتی کار میکنم من خودم دو سال پیش با پارتی اومدم و نمیدونم اسمما چه جوری جز قبولی استخدامی این اداره رد کرده بودند میخام بهتون بگم این آزمونا سرکاریه نه من بلکه همه همکارام با پارتی اومدند و این مبالغی که برای هزینه آزمونه رو فقط بچه پولدارا میتونند بدند ببینید تا کجا تبعیض کار هم مال بچه پولداراس

[پاسخ]

sahar
۰۹:۰۸ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

سلام. 26 من مدرک فوق لیسانسه کشاورزیه.26 سالمه. اما دیپلمم ریاضیه. میتونم مدرک دیپلممو ارائه بدم. آخه رشته منو نمیخواند. من مجبورم مدرک دیپلممو ارائه بدم. خدایا این همه درس خوندیم آخرش هیچی به هیچی. خواهش میکنم پاسخ دهید

[پاسخ]

همایون
۱۰:۱۰ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

می خواهند پول ها را بفرستند نوار غربی غزه رو مسلح کنند

[پاسخ]

khaste
۱۱:۰۶ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

سلام خوب شماها میگید شرکت نکنید .هرچی میگذره سنمون هم میره بالا دیگه جایی نمیمونه تا شرکت کنیم/یا اگه هم بگیرن معدل بالای 16 میخوان .دهه 60 ها همیشه بیچاره بودن

[پاسخ]

بهار
۱۱:۳۰ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

چرا همه جا مدرک تحصیلی هایی که میخوان یکسانه؟؟؟ کسایی مثل من که زحمت کشیدن و درس خوندن و با معدل بالا تحصیلاتشون رو به پایان رسوندن باید چه کار کنن؟ منی که کارشناسی ارشد فیزیولوژی با معدل بالای 17 از دانشگاه سراسری دارم حق شرکت تو این آزمون رو ندارم؟؟!!! خیلی مزحکه!

[پاسخ]

یه بیکار
۱۲:۲۴ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

هر چه بشورد نمکش می زنند وای … واقعا کم آوردین و می خوایین از ضعیفترین طبقه جامعه اینجوری اخازی کنید بابا دست مریزا 50 هزار تومن ……!!!!!!!!!!!!!! آخه برای چی یکی نیست بررسی کنه ؟

[پاسخ]

mb
۱۶:۱۵ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

بچه ها نگران نباشید اضافی این پولها برای کمک به مردم ستمدیده غزه استفاده میشه

[پاسخ]

سما
۱۷:۱۵ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

یه باره دیگه هم شهردای استخدام زد با هزینه ثبت نام 25 هزار ، اینا همش حقه است برای پول گرفتن از مردم بیخود و بی جهت. خواهشا گول نخورید.

[پاسخ]

الهه
۱۸:۰۵ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

واقعا بی انصافیه 50
هزار تومان………………………………………………………………………………………….

[پاسخ]

نام شما
۱۸:۳۸ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

سلام بنده با مدرک فوق مديريت اجرايي ميتوانم در عنوان شغلي کارشناس امور اداري شرکت کنم؟با سپاس از پاسخگويي

[پاسخ]

نا امید
۱۹:۲۴ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

کاااااااااش حداقل میگفتین 45000تومان یارانه مو میدادم ثبت نام میکردم

[پاسخ]

مهندس بیکار
۲۰:۱۹ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

نمیشه 50 هزار تمن رو به صورت اقصاتی بگیرین که من هم بتونم شرکت کنم

[پاسخ]

ساناز
۲۰:۳۸ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

اگر کسی مدرک پایین تر ارائه بده میتونه شرکت کنه.

[پاسخ]

یه بیکار دیگه
۲۰:۴۱ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

همچین که شنیدم تامین اجتماعی میخاد نیرو بگیره داشتم بال در میاوردم، اومدم شریطشم خوندم دیدم به به شریطشم دارم
قیمت واریزو دیدم گفتم به به چه خوب الان با کارت واریز میکنم
ولی از قضا
چشام یه صفرو کم دیده بود
بر غمم افزونتر شد وختی سوالات امتاحان کتبی هم باید به مبلغ شیش هزار تومن خرید
البته اگه همین الان بخریم یه نایسر دایسر پلاس هم برامون پست میکنن
خلاصه اینکه حالا که انقد شرایط استخدامی خوبه من تصمیم گرفتم اصن نرم تامین اجتماعی کار کنم، چه کاریه
نه به خاطر پولو ایناهااا
همینجوری دور همی

[پاسخ]

zaree
۲۱:۴۲ ~ ۱۹ مرداد ۱۳۹۳

سلام . فارغ التحصیلان پرستاری که طرح نگذروندند میتونن ثبت نلم کنن؟لطفا جواب بدید

[پاسخ]

ارسطو
۰۹:۰۱ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

اخه واسه امور ادارى و منشى مىاد ادبيات و علوم انساني رو بر ميداره واقعا مسخرس کامپيوتر خوندم اون کارا هم واسم اب خوردنه واقعا مسخرس کاراى کامپيوتر رو گذاشتن واسه علوم انسانيا

[پاسخ]

منصوره
۰۹:۲۲ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

50 هزار تومن خیلی زیاده.
برای رضای خدا هم شده هزینه ثبت نام رو کمتر کنید ما هم بتونیم شرکت کنیم

[پاسخ]

حیدری
۱۲:۲۱ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

ایبابا چرا اینقدر ازمردم پول اضافه میگیری اخه راستکی یانه سر کاری جواب بدید که نمیدی

[پاسخ]

محمد
۱۳:۰۸ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

خداییش 5 هزار تومنم زیاده چ برسه به 50 هزار با چ شوق اومدم واسه ثبت نام مگه پولم رو از سر راه پیدا کردم بدم اینا بخورن بیکار بمونی شرافت داره ب این کار

[پاسخ]

مریم
۱۳:۳۵ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

هیشکی نمیدونه علوم کامپیوتر هم میتونه شرکت کنه یا نه!!!؟؟؟

[پاسخ]

یه جوان ایرانی
۱۳:۳۹ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

واقعا اینا دیگه شورشو در آوردن مسخره ها مارو چی فرض کردن آخه چرا بایدپنجاه هزارتومن پول الکی پرداخت کنیم…؟

[پاسخ]

elnaz
۱۶:۱۲ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

بابا این چه جور استخدامیه باور کنید از قبل تعیین شده اند نیروهایی که میخوان بگیرن فقط از ما پول میخوان بگیرن من فوق لیسانس کشاورزیم و بیکاررررررررررررررررررررر

[پاسخ]

ز-م-ن-د
۱۹:۱۲ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

بی پول شدن دارن جوونای مردمو می چاپن ،تعداد متقاضییا روضرب 50000بکنید بببنید چه پولی تو جیب این برادرها می رود

[پاسخ]

iman
۱۹:۱۵ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

مسئولین محترم قبلا استخدام انجام دادن اینا فقط برا اینه که بگن دولت استخدامی داره و جیب خودشون از پول ما پر کنن. سه سال قبل من همین تامین اجتماعی امتحان دادم دیگه برای اولین و آخرین بارم بود که همچین اسنخدامی هایی شرکت کنم.

[پاسخ]

مهسا
۱۹:۲۱ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

سلام
لیسانس مدییرت بازرگانی دارم و سنم یه روز بیشتره یعینی متولد 30/6/63 هستم عایا میتونم توی آزمون شرکت کنم؟ آخه یه روز بزرگترم…گناه دارم اجازه بدید شرکت کنم تو روخداااااااااا لطفا جواب بدین

[پاسخ]

امیررضا
۲۲:۰۷ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

سلام رشته ی من گفتار درمانیه از رشته ی منم ورمیدارین؟

[پاسخ]

داریوش @ @ @
۲۲:۴۴ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

چه آغازی چه انجامی چه باید بود و باید شد ؟در این گرداب وحشت زا .چه امیدی چه پیغامی برای کودک فردا….
زمین از غصه میمیرد گل از باد زمستانی شعور شعرناپیدادراین مرداب انسانی…
همه جا سایه وحشت همه جا چکمه قدرت …
گلوی هر غناری را بریدند از سر نفرت.

[پاسخ]

حمید
۲۳:۳۴ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

این ارگان سابقه خوبی در اختلاس دارن اینم یکی دیگه.

[پاسخ]

ايران
۰۸:۲۸ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

همه اونهايي كه بايد سركار باشند الان سركار هستند آزمون يك صورت مسئله است براي جوابي كه از قبل آماده بوده !

[پاسخ]

جواد
۰۹:۵۸ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

دوستان سلام کسی 50000تومن داره بمن قرضی بده قول میدم وقتی کارمند شدم بهتون پس بدم

[پاسخ]

بهار
۱۰:۴۶ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

ازسال 89 که دیگه ترم آخر دانشگام بوده هرچی استخدامی استانداری و بانکهای دولتی و خصوصی وصندوق و دادگستری و تامین اجتماعی و… بوده شرکت کردم کلی هزینه کردم که اگه همونا رو واسه خودم سرمایه میکردم کلی میشد. تازشم چقده بوده که ثبت نام کردن و از آزمون خبری نبوده.. واقعا خجالت نمیکشین اینقد صریح دزدی میکنین. مگه ماها که دنبال کارمیگردیم سرگنج نشستیم بخدا ما بچه های یه کارمند ساده ایم اونم حقوق یه نظامی که زیر یک میلیون واقعا خنده داره…. یه استخدام بزارین بدون هزینه یا با هزینه واقعی که عمرا 2000تومن بیشترشه

[پاسخ]

سعید
۱۲:۲۴ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

50 هزارتومان دگه چرا میگیرین.اینها از قبل انتخاب شده اند

[پاسخ]

سمانه
۱۴:۵۸ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

50000 تووماااان
مگه میخوان چه آزمونی بگیرن؟؟؟؟؟؟
متاسفم واسشون :(

[پاسخ]

abolfazl
۱۵:۱۶ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

سلام
اگه بچه پولدار نباشی هرچی هم درس بخونی نفر اول هم باشی بیفایدس پولدارا بانفوذند………………
چرا انقد به این جوون ها ظلم میکنید کسی که کار نداره 50000تومن و از کجا بیاره اونم واسه یه امتحانی که عاقبت ورقه هامعلوم نیست………
بعدشم میگین ازدواج کنین اخه باچه پولی.کسی که خرج خودشو نمیتونه در بیاره چطوری ازدواج کنه……
اگه استخدامی خانم نمیخوایین بگین بیچاره ها اینقد خودشونو آواره نکنن آخه علمی رو که به دردت نمیخوره برا چی واسش زحمت بکشی…………………
انقد این جوونا زجر کشیدن دیگه ازدواج کرده هاشونم میگن یه فرزند کافیه……….
لطفا وخواهشن مسوولان رسیدگی کنن………..

[پاسخ]

البوش
۱۸:۱۷ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

سلام من لیسانس همیشه بیکاری رشته جوش دارم ایااااااااامنم میتونم شرکت کنم ……تورووووووخدا جواب ب ب بدین

[پاسخ]

بیکار بدبخت
۲۱:۰۷ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

سلام-اینا که نه تعداداستخدامیشون مشخصه نه اینکه واسه کدوم شهر میخوان چه نیرویی بردارن چراوقتی اینا مشخص نیست هزینه ثبت نام میگیرن اونم این همه پول؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

لیسانس طراحی
۲۱:۳۰ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

اگه من 50هزار داشتم کنار خیابان دست فروشی نمیکردم

[پاسخ]

خودم!
۱۲:۱۵ ~ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

به نظر من اینا پول کم آوردن میخوان از هر کی 50 هزار تومان بگیرن جبران دزدی هاشون بشه. آخر سر هم هیچکی رو استخدام نمیکنن اگر هم واقعا نیرو لازم داشته باشن از خودشون برمیدارن و پارتی بازی میکنن.

[پاسخ]

زهرا
۱۲:۳۶ ~ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

چرا شرایط سنی رو اینقدر محدودش کردند ایکاش واسه دیپلم یه سال دیگه وقت میدادند. البته من فوق دارم میخواستم مدرک دیپلممو ارائه بدم

[پاسخ]

ش
۰۰:۲۵ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

به خدا انصافم خوب چیزیه ، به خدا این دزدیه ، چه خبر 50 تومن ،‌با این کاراتون فقط مردم از خودتون و همه اون کسایی که دارن این وضع میبینن سکوت میکنن متنفر میگنید (مسئول یا همون دزد عزیز)، این آزمونا فقط واسه جبران …. اخرشم فامیل خودشون با مدرک کاردانی علمی کاربردی دانشگاه اسدلله اباد سفلی رشته پروزش ابزیان میبرن سرکار، حیف یه عمر درس خوندنم من که دیکه دارم دیوونه میشم

[پاسخ]

برادر شهید
۰۶:۴۵ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

واقعا عجیبه پول های هنگفت رو ازمردم میگیرند و بستگان و آشنایان خود را جذب میکنند و با پول مردم حقوق آنان را تامین میکنند من لیسانس کنترل ابزاردقیق هستم ولی میدونم که این آزمونها کاملا فرمالیته هستش و علناً با دست خودم 50هزار تومن و میندازم آشغال (میدونم که افرادخودرا جذب خواهند نمود)ثبت نام نمیکنم

[پاسخ]

خاک
۱۵:۰۱ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

قبلا بعضی وقتا متاسف میشد م که دارم توهمچین مملکتی زندگی میکن.ولی الان دایما این حسو دارم.گرفتن اینهمه پول از یه مشت جوون بیکارو کجای اسلامو انقلاب نوشتن حلاله!!!»

[پاسخ]

ظ
۲۲:۲۱ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

سلام
چه خبرشونه،از کجا بیاریم سرسوزن انصاف ندارن تو این گرونی مردم به نون شبشون محتاجن پول یه وعده برنج ندارن.منه بیکاربه اندازه کافی برا دانشگام به بابام خرج تحمیل کردم حداقل برا آزمون کمتر بگیرین این باباها گناه کردن بابا هستن؟همه خرجا به عهده شونه.
کاش می رفتم خیاطی بخدا تا الان برا خودم کلی پول در میاوردم

[پاسخ]

مهین
۲۳:۳۹ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

من کارت خریدم نمیخام ثبت نام کنم جه کارکنم پولم برگرده زودتر تا صبح شنبه جوابم بدید.

[پاسخ]

مهین
۲۳:۴۷ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

خواهش میکنم لطف کنید پولم برگرده مشخص نکردید چند نفر میخایید منم به پولم نیاز دارم.

[پاسخ]

الیا
۱۱:۴۶ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

واقعا بااین نرخایی که برای ثبت نام توآزموناقراردادین دیگه شورشو درآوردین من میخوام بدونم این نرخاروکی نعیین میکنه واقعآبرای این مملکتم بااین همه دزدمتآسفم خجالت بکشید!بسه دیگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگه!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

نام شما
۱۳:۲۲ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

یکی به ما بگه بالاخره زمان آزمون چه تاریخیه داخل فایل مواد آزمون زده 6/13 جای دیگه زده 7/2.آقای مدیر لطفا راهنمایی مون کنید ک دقیقا کیه
——
مدیر سایت : در قسمت تاریخ آزمون ها در بالای سایت زده شده که طبق اعلام سایت سنجش می باشد.

[پاسخ]

عاقبت محصل درسخوان
۱۵:۳۵ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

به مولا علی بیکار نگه داشتن کسی با شکنجه دادنش هیچ فرقی نداره به امید تیر خلاصیم

[پاسخ]

امیر
۰۸:۱۴ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

بچه ببینید اگه یه بنگاهی میبود همین پول های شرکت در آزمون های استخدامی رو جمع میکرد، میتونست یه کسب و کار بزرگ واسه عده کثیری از جوانان راه بندازه. همینای اینا سر اینه که ما ایرانیها team-work بلد نیستیم. و إلا نباید سازمانها بیان و ما ها رو سرکیسه کنند.

[پاسخ]

رضا
۱۰:۳۲ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

سلام آقای مدیر.لطفا راهنمایی کنید من فقط تا امروز وقت دارم . من ساکن یکی از شهرستانهای ايلامم ک همون شهرستان یک نفر رشته کامپیوتر ميخاد.حالا ب نظر شما من برا شهر خودم شرکت کنم یا بندر عباس ک اونجا هم 1نفر ميخاد?حالا دلايلم چین.ببینید شهر خودم 20امتياز بومی بودن رو دارم ولی از اونطرف شرکت کننده بسیار زیاد داره ایلام در واقع استان ایلام(در واقع بیکاراش خیلی خیلی زیاده) و از طرفه دیگر سهمیه دارای اینجا خیلی زیادتر از بندرعباس هستند.بندر عباس20 امتیاز سهمیه بومی رو ندارم از طرفی شرکت کننده ش کمتر از ايلامه و سهمیه داراش هم خیلی کمترن.به هر حال بندرعباس بيکارش خیلی کمتر از ايلامه بخصوص مهندس های کامپیوترشّ.حالا با این 2 وضعیت شما میگید برا کدومشون شرکت کنم?مشکل رفتن ب بندرعباس رو هم ندارم.منتظر جوابتونم ممنون

[پاسخ]

جوان دهه 60
۱۸:۴۰ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

من گناهی جز جوانی ندارم خدایا خودت کمکم کن

[پاسخ]

حسين
۱۰:۲۴ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

سلام
آگهي تامين اجتماعي تمديد نمي شه؟

[پاسخ]

ailin
۱۱:۱۰ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

سلام ؛والا چی بگم !!!
منم کار میخاام!!

[پاسخ]

من از ایران
۱۱:۳۱ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

اگه من 50000تومن داشتم که آزمون استخدامی لازم نبود ثبت نام کنم

[پاسخ]

orkideh
۱۹:۲۷ ~ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳

سلام به دوستای گلم و در به در دنبال کار
گول این آزمونهای استخدامیو نخورید.من خودم سال91 تو آزمون استخدامیه سازمان مخابرات و تامین اجتماعی و بیمه رازی رو هم امسال شرکت کردم.نیروهای قرار دادی شونو رسمی کردن وفامیلاشونم جذب کردن.بودجه شون از آزمونها در می آد.بودجه سالیانه شونم حق ماموریت نرفته کارکنان و اضافه کاری درد دل آخر وقت اداری و پاداش خوش خدمتی کارمندان………
اسم مملکتمونم گذاشتیم اسلامی؟؟؟؟؟
یه همچین مسائلیه باعث میشه جهان در باره ما و اسم اسلام اشتباه فکر کنه.

[پاسخ]

شیان
۲۳:۰۱ ~ ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

50هزار داشتم میرفتم زن میگرفتم دیگه………………

[پاسخ]

سحر
۰۰:۴۵ ~ ۳ شهریور ۱۳۹۳

اقا رضا کی گفته تو بندر قبولی اسونه من خودم فوق لیسانسه کامپیوتر سال 90 مدرکمو گرفتم همه ازمونای استخدامی شرکت می کنم اما بعد از 2 سال هیچی به هیچی بندر فارغ التحصیلایه بومیش خیلی زیاده باز خود دانی من فکر میکنم شانست تو شهره خودت بیشتره

[پاسخ]

محمد
۱۳:۲۲ ~ ۴ شهریور ۱۳۹۳

بچه ها بیاید زنگ بزنیم 20:30 هزینه های ازکمونای استخدامی رو رسانه ای کنیم شاید فرجی حاصل شد

[پاسخ]

علیرضا
۱۳:۲۶ ~ ۴ شهریور ۱۳۹۳

دوستان هرکی میتونه تلفن برداره زنگ بزنه 20:30 وقتی ببینن امار بالایی از متقاضیان شرکت در ازمون به هزینه ها اعتراض دارن تغییر رویه میدن

[پاسخ]

tara
۱۹:۱۷ ~ ۱۲ شهریور ۱۳۹۳

مسخرس واقعا مسخرس……………………….

[پاسخ]

لیلی
۱۳:۰۴ ~ ۱۳ شهریور ۱۳۹۳

سلام.اخه تورو خدا این انصافه؟؟؟؟؟؟؟؟ 50000 واسه یه استخدامی!!چرا به فکر فقیر و فقرا نیستید؟من لیسانس مدیریت بازرگانی ام ولی بیکار بی پولم هستم ..با چه امیدی اینهمه هزینه کنم و آخرشم با پارتی یکیرو استخدام کنن.چرا کسی جواب گو نیست

[پاسخ]

ایر
۱۸:۴۷ ~ ۱۳ شهریور ۱۳۹۳

دارمتون بااین استخدامی هاتون

[پاسخ]

معترض
۱۱:۵۲ ~ ۱۶ شهریور ۱۳۹۳

خجالت نمیکشن،50 هزااااااااااااااااااااار
بگن ملت هرکی 50 تومن بده یه کارخونه درست کنیم بعد واقعا از بینشون استخدام کنن شرافتمندانه تره .حلال تره . تو فیش حقوقی شون چند تا صفر کم شده میخوان جبران کنن.
فقط میتونم بگم خدا نگذره ازتون

[پاسخ]

امير
۰۹:۲۰ ~ ۲۲ شهریور ۱۳۹۳

سلام خدايا به اميد تو
فوق ديپلم نرم افزار وليسانس مهندسي تكنولوژي فناوري اطلاعات
ولي بيكار

[پاسخ]

حسام
۱۱:۴۱ ~ ۲۳ دی ۱۳۹۳

خدایا خودت به داد جوانان جویای کار برس

[پاسخ]

ali
۱۴:۱۷ ~ ۲۸ دی ۱۳۹۳

سلام لطفا رشته های درخواستی را هم ذکر میکردین

[پاسخ]

حامد
۲۱:۰۶ ~ ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

این پولارو جمع میکنن تا حقوقای چند ده میلیونیه مدیران تامین اجتماعی رو بدن … خدا ازشون نگذره

[پاسخ]