آگهی استخدام دهیاران استان زنجان

استانداری زنجان
شهر های مورد نیاز : زنجان
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 5 آذر ماه 94
متن آگهی

دهیاری های بخش انگوران از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری و بالاتر واجد شرایط بصورت قرارداد کار معین و از طریق برگزاری آزمون عمومی و تخصصی پس از تایید گزینش و حراست استانداری یک نفر نیرو می پذیرد.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در آزمون به سایت استانداری زنجان به نشانی www.ostandari-zn.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.

لینک ثبت نام و شرایط و مدارک مورد نیاز

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : ostandari-zn.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها