آگهی استخدام دفتر روزنامه همدان پیام

روزنامه همدان پیام‰ß
شهر های مورد نیاز : همدان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 14 خرداد ماه 95
متن آگهی

دفتر روزنامه همدان پیام در همدان به افراد واجد شرایط زیر جهت کار در چاپخانه پیام رسانه واقع در شهرک صنعتی بهاران نیازمند است.

۱- یک نفر آقا آشنا به امور لیتوگرافی
۲-نیازمند ناظر کیفی خانم و آقا ترجیحا مرتبط با رشته گرافیک و طراحی آشنایی با مباحث اولیه کنترل کیفی و طراحی جهت کار در چاپخانه پیام رسانه واقع در شهرک صنعتی بهاران

مراجعه حضوری از ساعت ۹ الی ۱۲

نشانی : همدان / خیابان مهدیه روبروی دبیرستان شریعتی ساختمان پیام واحد کارگزینی ط ۲ / واحد ۴

اطلاعات تماس
نشانی : همدان ، خیابان مهدیه ،روبروی دبیرستان شریعتی، ساختمان پیام واحد کارگزینی، ط ۲ ، واحد ۴
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها