آگهی استخدام در دانشگاه بیرجند

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نرخ بیکاری در چند استان کشور(استان فارس رکوردار)

دانشگاه بیرجند در نظر دارد جهت تامین بخشی از نیروهای تخصصی مورد نیاز بویژه آموزشکده معدن نهبندان و دانشکده فنی فردوس را با توجه به شرایط  زیر استخدام نماید.

 

  • شهرهای مورد نیاز : بیرجند
  • تعداد مورد نیاز : 6 نفر
  • تاریخ انقضا: 30 دی ماه 91

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی
دانشگاه بیرجند در نظر دارد جهت تامین بخشی از نیروهای تخصصی مورد نیاز بویژه آموزشکده معدن نهبندان و دانشکده فنی فردوس را با توجه به شرایط  زیر استخدام نماید.
 مشاهده متن آگهی و عناوین شغلی مورد نیاز
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
اذین
۱۷:۰۱ ~ ۲۸ دی ۱۳۹۱

سلام. لطفا استخدام از استان کرمان بگذارید.

[پاسخ]