آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دانشگاه علوم پزشکی مشهد
شهر های مورد نیاز : خراسان رضوی
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 29 آذر ماه 92
متن آگهی

فراخوان شناسايي و دعوت به همکاري آذرماه 1392
(پرستار، كارشناس امور بيمارستانها، كارگزين، مسئول امور فوريتهاي پزشكي، پزشك عمومي،
كارشناس آزمايشگاه، داروساز، فيزيوتراپيست، كارشناس اقتصاد سلامت)

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي ،درماني مشهد  در نظر دارد جهت واحد هاي تابعه خود ،افراد  واجد شرايط در رشته هاي مورد نياز را از طريق فراخوان، شناسائي و با درنظر گرفتن اولويتهاي مربوطه و درصورت نياز بعد از برگزاري آزمون يا مصاحبه تخصصي و تائيد صلاحيت عمومي  توسط هسته گزينش دانشگاه و همچنين با در نظر گرفتن ساير شرايط، بصورت قرارداد تبصره  3 ماده 2 آئين نامه اداري ، استخدامي و تشكيلاتي اعضاي غير هيئت علمي  دعوت به همكاري نمايد. با توجه به اينكه فراخوان  منتشره به منزله شناسائي متقاضيان ميباشد بديهي است ثبت نام در اين فراخوان هيچ گونه تعهدي را جهت به كار گيري براي دانشگاه ايجاد نمي نمايد لذا در صورت نياز بعد از طي مراحل قانوني  از بين متقاضيان و با عنايت به مفاد فراخوان ،دعوت به همكاري صورت مي پذيرد . خواهشمند است مفاد فراخوان را بصورت دقيق مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نماييد.

تذكرات :

1-           با توجه به اينكه فراخوان  منتشره به منزله شناسائي متقاضيان ميباشد. بديهي است ثبت نام در اين فراخوان هيچ گونه تعهدي را جهت بكارگيري براي دانشگاه ايجاد نمي نمايد. لذا در صورت نياز بعد از طي مراحل قانوني از بين متقاضيان و با عنايت به مفاد فراخوان، دعوت به همكاري صورت مي پذيرد. خواهشمند است مفاد فراخوان را بصورت دقيق مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نماييد.

2-            در صورت دعوت به همكاري  نيروهاي دعوت شده به هيچ وجه امكان انتقال يا جابجائي ندارند. لذا حتماً در انتخاب شهر محل درخواست دقت لازم را مبذول داريد.

3-            دانشگاه  ميتواند از بين ثبت نام كنندگان در صورت نياز دعوت به همكاري نمايد.

4-            انعقاد قرار داد يكساله مي باشد و در صورت كسب حد نصاب نمره ارزشيابي ساليانه و نياز واحد قرارداد تمديد خواهد شد.

5-            در صورتي كه مصاحبه در نظر گرفته شود از طريق سايت اطلاع رساني خواهد شد.لذا داوطلبان موظفند جهت اطلاع از زمان و مکان انجام مصاحبه حداقل هر48 ساعت يكبار به سايت مراجعه نمايند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دريافت فايل PDF آگهي 

لیست مشاغل مورد نیاز

شرایط عمومی ثبت نام

شرایط اختصاصی ثبت نام

نحوه ثبت نام

مهلت ثبت نام

مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه یا آزمون

زمان و نحوه مصاحبه و برگزاری آزمون

مواد مصاحبه تخصصی یا آزمون

تذکرات مهم

شروع ثبت نام

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : emp.mums.ac.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
طوطی
۲۳:۵۴ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

سلام رشته تربیت بدنی برای تجویز تمرینات ورزشی برای بیماران چرا نمیگیرین؟

[پاسخ]