آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
شهر های مورد نیاز : بیرجند، قاین، فردوس و طبس
تعداد مورد نیاز : 132 نفر
تاریخ انقضاء : 3 اردیبهشت ماه 95
متن آگهی

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت های همیاران سلامت قهستان و سلامت فجر خراسان جنوبی طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در نظر دارند به منظور تامین نیروی انسانی پایگاه های سلامت واقع در شهرهای بیرجند، قاین، فردوس و طبس تعداد ۱۳۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق فراخوان و طی مراحل قانونی پس از انجام آزمون کتبی یا مصاحبه تخصصی با هماهنگی و نظارت دانشگاه علوم پزشکی بصورت شرکتی (طبق جدول ذیل) بکارگیری نمایند

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

نحوه ثبت نام و تحویل مدارک :

متقاضیان واجدالشرایط می بایست از تاریخ ۹۵/۰۱/۲۵ لغایت پایان روز /۹۵/۰۲/۰۳ به آدرس اینترنتی .www.bums ac. ir مراجعه و اقدام به ثبت نام و کد رهگیری دریافت نمایند و مدارک ومستندات مورد نظر را حداکثر تا پایان وقت اداری روز یک شنبه مورخ ۹۵/۲/۱۲ مطابق بند ج این فراخوان تحویل شرکت مورد نظر داده و رسید دریافت نمایند. ضمناً هر گونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون یا مصاحبه از طریق همین سایت انجام خواهد . شد لذا داوطلبین محترم می بایست جهت آگاهی از اطلاعیه های بعدی حداقل هر ۲۴ ساعت یکبار به سایت مذکور مراجعه و کسب اطلاع نمایند

بدیهی است اطلاعات ارسالی در ثبت نام اینترنتی صرفا ملاک عمل جهت شرکت در آزمون خواهد بود و اعلام نتایج اولیه پس از برگزاری آزمون و کنترل مدارک و سحت و سقم مدارک ارسالی و تحویلی افراد با اطلاعات ثبت شده اولیه در سیستم (از نظر مدرک تحصیلی ، شرط سنی ، بومی ، …………) و با رعایت سهمیه های در نظر گرفته شده و به ترتیب نمره فضلی آزمون از طریق سایت www.bums ac. ir اعلام خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

آدرس و شماره تماس شرکت های طرف قرارداد :

Untitled

جدول مشاغل مورد نیاز:

Untitled1

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده شرایط و متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : bums.ac.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها