آگهی استخدام جهاد دانشگاه شریف

جهاد دانشگاهی (2)
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 11 آبان ماه 92
متن آگهی

گروه پژوهشی فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف برای تکمیل کاددر فنی برخی از پروژه های خود اقدام به جذب نیرو با شرایط زیر می نماید .

  • تحلیلگر و برنامه نویس وب با مهارت های متدولوژی های طراحی و پیاده سازی نرم افزار ، برنلمه نویسی c#.net ، استفاده از ابزار ها و کنترل های توسعه نرم افزار های تحت وب ، استفاده از Design Pattern ها در توسعه نرم افزار های تحت وب و …
  1. از علاقمندان و واجدین شرایط درخواست می شود رزمه خود را به آدرس الکترونیکی زیر ارسال نمایند :

آدرس ایمیل: eisms@jdsharif.ac.ir

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : jdsharif.ac.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها