آگهی استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
شهر های مورد نیاز : خراسان جنوبی
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 29 مهرماه 95
متن آگهی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی در نظر دارد: برای تامین یک نفر کارشناس کامپیوتر (آقا) مورد نیاز خود بصورت قراردادی به شرح جدول ذیل از طریق آزمون کتبی و مصاحبه دعوت به همکاری می نماید.

عنوان رشته شغلی مدرک تحصیلی شرایط منابع آزمون تاریخ و محل آزمون
کارشناس سیستم ها و روش ها لیسانس در رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات (گرایش نرم افزار/ سخت افزار) حداکثر سن ۳۰ سال- بومی استان- دارای کارت پایان خدمت یا معافیت نرم افزار- سخت افزار- شبکه و امنیت- ریاضی و آمار پنجشنبه مورخه ۹۵/۸/۶ساعت ۸/۳۰ (آدرس ذیل)

متقاضیان واجد شرایط برای ارائه مدارک و دریافت فرم ثبت نام و یا کسب سایر اطلاعات، حداکثر تا تاریخ ۹۵/۷/۲۹ در ساعات اداری به نشانی خیابان پاسداران، نبش پاسداران ۳۰، اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی واحد امور اداری مراجعه نمایند.

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها