آگهی استخدام بانک صادرات در تهران سال 93 (تمدید مهلت ثبت نام)

بانک صادرات
شهر های مورد نیاز : تهران ، آذربایجان غربی ، بوشهر، سیستان و بلوچستان و کرمان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 9 اردیبهشت ماه 93
متن آگهی

به اطلاع داوطلبان می رساند : ثبت نام تا ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 93/2/9 تمدید گردید

بانک صادرات ایران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود استخدام می کند. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران این بانک در استان های تهران ، آذربایجان غربی ، بوشهر، سیستان و بلوچستان و کرمان جهت تصدی شغل بانکدار (تحویلدار) از داوطلبان مرد واجدشرایط دعوت به همکاری خواهد نمود.
بر اساس این گزارش این همکاری بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط ، از طریق آزمون استخدامی، انجام مصاحبه ، معاینات پزشکی و … با انعقاد قرارداد کار موقت و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی می باشد. گفتنی است شرایط و نحوه پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد و داوطلبان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت این بانک به نشانیwww.bsi.ir مراجعه نمایند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات ایران

الف – شرایط عمومی :

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی

۲- تدین به یکی از ادیان رسمس کشور

۳- تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک

۴- عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و  روان گردان

۵ –  نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر

۶ –  انجام خدمت وظیفه ی عمومی یا اخذ معافیت دایم حداکثر تا پایام مهلت ثبت نام

۷ – بومی بودن ( صرفا شهر محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم ؛ به عنوان ملاک بومی بودن متقاضی مورد پذیرش بانک می باشد )

ب- شرایط اختصاصی :

۸-حداکثر سن برای متقاضیان ۲۷ سال تمام ( تاریخ شروع ثبت نام )

۹ – مدرک و رشته تحصیلی :

لیسانس با رشته های تحصیلی : حسابداری – حقوق – آمار – کامپیوتر با گرایش های نرم افزاز ( نرم افزار – سخت افزار ) فن آوری اطلاعات (IT ) – علوم کامپیوتر – مهندسی صنایع- علوم اقتصادی ا گرایش های ( بازرگانی – نظری – صنعتی – اقتصاد کشاورزی – پول و بانکداری ) – مدیریت با گرایش های ( مالی – بازرگانی – صنعتی – دولتی – بیمه – امور گمرکی – بانکداری- فن آوری اطلاعات  IT – ریاضی با گرایش های ( محض – کاربردی )

۱۰-  حداقل معدل کل مدرک تحصیلی کارشناسی در دانشگاه های دولتی ۱۴ و برای سایر دانشگا ها ۱۵ ( حداکثر تاریخ فراغت از تحصیل پایان مهلت ثبت نام )

تبصره :شرط حداقل معدل برای داوطلبان استان بوشهر ۱۳ می باشد .

ج – نحوه ثبت نام :

متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۲۳ فرودین ۱۳۹۳ با مراجعه با سایت اینترنتی بانک به آدرس www.bsi.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور درگاه اینترنتی بانک صادرات ایران و با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب نسبت با واریز وجه ثبت نام به میزان ۳۵۰۰۰۰ ریال اقدام و با دریافت کد رهگیری نهایی ازتکمیل کلیه مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند .

*با عنایت به این استراد وجه ثبت نام ، امکان پذیر نمی باشد ، خواهشمند است صرفا در صورت احراز شرایط مورد احراز شرایط مورد نیاز بانک ، اقدام به ثبت نام گردد.

۲- مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۳۹۲/۲/۶  تعیین گردیده است ( به داوطلبان عزیز توصیه می گردد در مقطع زمانی فوق نسبت به انجام و تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند)

۳ – هنگام ثبت نام ، داشتن فایل اسکن شده ۳ *۴  ، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات ( در صورت وجود توضیح ) ، کارت ملی ، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و مدرک تحصیلی لیسانس دارای معدل ( مدرک تحصیلی دیپلم برای کسای که ملاک بومی بودن آنها محا اخذ دیپلم می باشد ) با مشخصات و فرمت درج شده بر روی سایت الزامی می باشد و در صورت عدم ارسال قایل مدارک فوق ، ادامه مراحل استخدام امکان پذیر نمی باشد .

۴- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد . بدیهی است متعاقبا نسبت به اخذ و برررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامی متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت

د – سایر نکات:

۱- چنان چه در هر یک از مراحل جذب و بعد از آن مشخص گردد متقاضی بدون داشتن شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده ثبت نام در آزمون شرکت نموده است ، از تکمیل پرونده استخدامی و یا ادامه اشتغال وب ممانعت به عمل خواهد آمد .

۲- پرینت کارت ورد به جلسه آزمون از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۳/۲/۱۶  از طریق سایت بانک www.bsi.ir قابل دریافت می باشد .

۳ – آزمون استخدامی راس ساعت۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۲/۱۹ برگزار می گردد . نشانی محل برگزاری آزمون متعاقبا درکارت  ورود به جلسه درج خواهد شد .

۴-  مفاد آزمون استخدامی جمعا دارای ۱۰۰ سوال به شرح جدل زیر می باشد :

ردیف  مواد آزمون تعداد سوال ضریب سوال محدوده ی محتوای سوالات آزمون
۱ کامپیوتر و آمار کاربردی ۲۰ ۲ کامپیوتر در سطح ICDL پیشرفته و آمار کاربردی در سطح کارشناسی در رشته های حسابداری ، مدیریت و اقتصاد
۲ اقتصاد ، پول و ارز بانکداری ۲۰ ۲ اقتصاد خرد و کلان و پول و ارز بانکداری در سطح کارشناسی رشته های حسابداری و مدیریت
۳ زبان انگلیسی ۲۰ ۲ عمومی و تخصصی بانکداری و مالی
۴ حسابداری و ریاضی ۲۰ ۲ حسابداری در سطح اصول حسابداری ۱ و ۲ و ۳ و ریاضی کاربردی در سطح کارشناسی رشته های حسابداری ، مدیریت و اقتصاد
هوش و استدلال منطقی ۲۰ ۳

 

ضمنا ، به سوالاتی که بیش از یک پاسخ داده شود ، نمره ای تعلق نگرفته و برای پاسخ های غلط نمره ی منفی منظور خواهد شد

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات ایران

لینک آگهی

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : bsi.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
مهدی
۰۶:۱۹ ~ ۱۸ فروردین ۱۳۹۳

ممنون

[پاسخ]

نام شما
۱۰:۳۶ ~ ۱۸ فروردین ۱۳۹۳

رمن لیسانس دبیری ریاضی ام وفوق لیسانس ریاضی مالی. آیامیتونمثبت نام کنم؟

[پاسخ]

الهام
۱۵:۱۱ ~ ۱۸ فروردین ۱۳۹۳

سلام من رشته مهندسی کشاورزی-اقتصاد کشاورزی ام میتونم ثبت نام کنم؟ممنون

[پاسخ]

lmohsen
۱۵:۵۶ ~ ۱۸ فروردین ۱۳۹۳

من از دانشگاه غیر انتفاعی لیسانس گرفتم ایا جز دولتی محسوب میشه یا سایر؟

[پاسخ]

زهرا
۱۶:۲۸ ~ ۱۸ فروردین ۱۳۹۳

دیگه شورشو درآوردن تمام استخدامی ها یا نیروی مرد میخوان یا بازنشسته !!! خوب یبارکی قانون بزارن ک زنهای ایرانی هم مثل زنهای اعراب حق هیچی ندارن!!

[پاسخ]

قاسم
۰۳:۲۸ ~ ۱۹ فروردین ۱۳۹۳

سلام به همه دوستان، رشته من کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی هستش همه خیلی زحمت کشیدیم تا خودمونو اینجا رسوندیم،مخصوصا هم رشته ای های من که فقط خدا میدونه، اما حالا باید بیش تر از اونا زحمت بکشیم شاید یه کاری پیدا کنیم تا از گرسنگی نمیریم توکل به خدا

[پاسخ]

نرگس
۰۹:۲۱ ~ ۱۹ فروردین ۱۳۹۳

تقصیر خود زن هاست… به جای اینکه این همه سال برن دانشگاه و پول پدرمادراشون رو بریزن به پای علم و دانشی که حتی ارزش قاب شدن برای روی دیوار رو نداره…. که مثلا پدر و مادرا پز بدن که بچمون دکترای فلان رشته از دارغوزآباد رو داره … نمی دونم چرا خانوما ی این مملکت نمی رن سراغ یاد گرفتن هنر و کارایی مثل خیاطی و آرایشگری و بقیه هنر ها رو یاد نمی گیرن…فکر می کنید دانشگاه رفتن هزینش خیلی کمتر از یاد گرفتن یک هنر و ایجاد اشتغال هست؟

[پاسخ]

رضا
۱۰:۰۷ ~ ۱۹ فروردین ۱۳۹۳

سلام كارشناس مكانيك طراحي صنعتي دارم 14 سال سابقه كار در شركتهاي مختلف صنعتي و اداري و تسلط بسيار زياد به كليه امور كامپيوتر حتي بيشتر از كارشناس ارشد كامپيوتر ولي بسيار علاقه مند به كار در بانك

[پاسخ]

hasel
۱۲:۱۲ ~ ۱۹ فروردین ۱۳۹۳

افرادی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند جمع معدل کاردانی و کارشناسی در نظر گرفته می شود.

[پاسخ]

الیاس
۱۷:۰۴ ~ ۱۹ فروردین ۱۳۹۳

مهندسی مدیریت اجرایی رو برا چی جز رشته ها نمیارن
همون اول که این رشته رو انتخاب کردیم گفتن کلی بازار کار داره اما توی این 9 ماه یه دونه استخدامی در مورد این رشته ندیدم ، مهندسی مدیریت پروژه بوده ولی این رشته ما نبوده
این رشته هم دروس مهندسی رو میگذرونن و هم دروس مدیریت رو و یکی از زر شاخ های رشته مهندی صنایع هستش
سنمون کم کم داره میرسه به 27 و بیکار

[پاسخ]

هادی
۱۷:۳۰ ~ ۲۰ فروردین ۱۳۹۳

سلام من توغیرانتفاعی خوندم دولتی میشه؟
و اینکه فقط از خود استان ها نیرو برمیدارین یا شهرستانهای استان هم میشه؟

[پاسخ]

اعظم
۱۸:۲۵ ~ ۲۰ فروردین ۱۳۹۳

من با نرگس موافقم

[پاسخ]

سجاد
۰۹:۲۸ ~ ۲۳ فروردین ۱۳۹۳

شرط معدلش خیلی مسخره است معدل دانشگاه پیام نورکه خود دانشجو باید درس بخونه سوالاتش استانی یا کشوریه ،استاد در تصحیح اوراق زیاد نقشی نداره رو با دانشگاه غیر انتفاعی که کیلویی نمره میدن رو مساوی در نظر گرفته

[پاسخ]

سایه
۱۱:۳۸ ~ ۲۳ فروردین ۱۳۹۳

چرا فقط اقایون؟؟؟؟؟؟؟
من ساکن استانهای گفته شده نیستم یه عالمه فکر کردم که میتونم شهر دیگه امتحان بدم یا نه حالا دیدم این ظرفیت فقط مخصوص آقایونه !!!!!!!!

[پاسخ]

مصطفی کمال پور
۱۶:۰۷ ~ ۲۳ فروردین ۱۳۹۳

بسمه تعالی
رهبر عزیز انقلاب اسلامی
باعرض سلام و خسته نباشید و آرزوی توفیق روز افزون برای شما عزیز گرامی از درگاه خداوند متعال
اینجانب پسری 26ساله دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر می باشم .
پدرمهربانم با توجه به مشکلاتی که در زندگی شخصی بنده وجود داشت به این مرحله از زندگی رسیده ام و حالا صلاح را در این می بینم که دیگر سربار مادر از لحاظ مالی نباشم به بیانی ساده تر خودم از عهده زندگی برآیم .
حدود پنج سال پدرم در بدترین وضعیت از لحاظ سلامتی به سر می برد روزهای بسیار بدی را در خانه به سر می بردیم مادر بیمار باعارضه قلبی و دیابت و پدری دچار آلزایمر شدید و من بیمار با فلجی که گریبانم را گرفته است و اما در این بین خواهری دلسوز که دست از زندگی خود شسته و تمام وقتش را صرف زندگی سه بیمار کرده است اوضاع خانه خیلی متشنج بود من که تازه دبیرستان را به پایان برده بودم بیکار و شاهد تمامی این رنجها بودم.
پدر که بازنشسته کارخانه بود درآمدشان تنها کفاف خرج درمان خودشان و مادر بود. درسال 89 کنکور سراسری دانشگاه رامسرقبول شدم اما به دلیل بیماری خود و خانواده کسی نتوانست در این راه مرا یاری کند. با اصرار خانواده درسال90 در دانشگاه آزاد ثبت نام کردم اما از خرج خانواده کم تا مخارج تحصیل من فراهم شد و حالا چون توانایی ادامه تحصیل از لحاظ مالی را ندارم . زیراپدرم در بهمن 91چشم از جهان فروبسته و وضع مالی دگیر تعریفی ندارد . هر جا که فکرش را کنید در پی کار رفتم به هر که توانستم ازاستاندار- بهزیستی استان البرز- شورای شهر – فرماندار- شهردار – نماینده شهرستان رو انداخته و در خواست کار کردم اما بجایی نرسیدم بهتر بگویم پی نخودسیاهی فرستادند و من باذوق رفتم و نا امید برگشتم جالب اینجاست فکر می کنند من از سهمیه برادر شهیدم استفاده می کنم در حالی که اینگونه نیست ببخشید اگر سرتان را درد آورم می دانم مطالب به درازا کشید اما خیلی دلم پر است وقتی می بینم هم سن و سالان من به آرزوی خود رسیده و تشکیل خانواده داده اند افسوس می خورم بدا بجال من که هنوزم که هنوز است سر بارم .
دیگر به انتهای نامه ام نزدیک می شوم همانطور که به انتهای کارم در زندگی رسیدم نمی دانم چگونه اما چشم امید به یاری شما دوخته ام می دانم تنها کسی هستید که می توانید دست معلول مرا گرفته و سرافرازم کنید تا من نیز بتوانم سری در بین سرها بالا ببرم و به آرزهای خود برسم و کسی از غم مادر ازبابت خودم بکاهم
با تشکر
مصطفی کمال پور

[پاسخ]

الهام
۱۰:۵۹ ~ ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

سلام خسته نباشید آیا خانمی با سن 29 سال و مدرک فوق دیپلم میتونه ثبت نام کنه

[پاسخ]

بی نام
۱۱:۵۵ ~ ۲۶ فروردین ۱۳۹۳

وای خدا،ایشاالله بمیرم تا از این بیکاری رها شم.اگه فقط آقایون آدمم پس چرا دیگه تو دانشگاهاتون جا برا دخترا گذاشتین؟

[پاسخ]

فاطمه
۱۷:۵۷ ~ ۲۸ فروردین ۱۳۹۳

دیگه شورشو در اوردین همش اقایون اقایون من کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران دارم ولی نمیتونم تو ازمون شرکت کنم ولی اون اقایی که از دارغوزاباد مدرک گرفته میتونه شرکت کنه به این میگن مملکت اسلامی که فقط دم از حق و انصاف میزنن

[پاسخ]

مهری
۱۸:۰۲ ~ ۲۹ فروردین ۱۳۹۳

سلام روزتون بخیر .بندهی حقیر لیسانس مدیرت صنعتی دارم ومدرک ICDL1و2 .ودارای تجربه شش سال کاری در یک فروشگاه با بیمه هستم ….من روابط عمومی بسیار بالای دارم …از شما دستن درکاران خواهش مندم نظرد ب حال ما بکنید ..تمام توکلم به خداست که بتونم کار شرافت مندانه ای مانند کار بانک قسمتم بشه تا کمک حال بدر ومادرم بشم با شرایط فوق العاده ضعیف…

[پاسخ]

مهری
۱۸:۰۷ ~ ۲۹ فروردین ۱۳۹۳

باز سلام مجدد .ببخشید من لیسانسم بیام نور با معدل 14.20صدم هست .ایا میتونم ثبت نام کنم؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

[پاسخ]

فرمد
۰۰:۵۶ ~ ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

دوستان همه سر کار تشریف دارید،چرا دنبال کار دیگری میگردید.

[پاسخ]

رضا
۱۰:۰۶ ~ ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

سلام
الان اگه مردام برن کاریاد بگیرن خیلی بهتر از دانشگاهه که نه مدرکش ارزش داره وبه کارمیاد نه چیزی توش یاد میدن
مثلا خود من مدرک لیسانس دارم اما مجبورم بادیپلمم کار کنم فقط پول وعمرمو هدر دادم

[پاسخ]

بی نام
۱۰:۱۳ ~ ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

سلام عرض شد
حالاما که لیسانس داریم اما معدلمون زیر14شده اونم چون آمارخوندیم توپیام نورادم نیستیم!!!!!!!؟؟؟؟؟خب ماهم کارمیخوایم باید کیو ببینیم!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

خنجر خورده از پیام نور
۲۳:۲۰ ~ ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

این پیام نور دهن من رو هم سرویس کرده
خر شدیم رفتیم پیام نور اونم پیام نور شاهرود که تا سه سال اول پشت میز این دبیرستان و اون دبیرستان میشستیم
حالا بعد از چهار سالو اندی خریت با معدل زیر 14 . دست از پا درازتر تو گل گیر کردیم
تازه این چی بگم که اون کتاب های 600 ، 700 صفحه ای رو می خوندیم خوب معلومه معدل بالا 14 نمیشه 12 پیام نور از 20 سراسری خیلی از جاها سرتره
من که دیگه قاط زدم
خدانگزره ازت پیام نووووووووووووورررررررررر

[پاسخ]

روشن فکر
۲۲:۳۹ ~ ۳۱ فروردین ۱۳۹۳

با سلام خطابم به نرگس خانم گل
می خوام یه سوالی ازتون بپرسم چرا همیشه بعضی زنای ایرانی اینجوری فکر می کنن که زن باید خیاطی و آرایشگری کنه و نون در بیاره زن که وظیفه اش نیس نون در بیاره ما فقط درس می خونیم که تو جامعه حضور داشته باشیم و با مجامع بین المللی در ارتباط باشیم. چرا مردا نمیرن خیاطی و آرایشگری کنن و ادارات رو نمیذارن برای ما که اداره کنیم؟ مگه ما چی کم داریم؟ خدا با اون خدایش گفته زنا هیچ تفاوتی با مردا ندارن اونوقت شما اومدین میگین عرصه رو بذاریم برای مردا و بریم تو خونه هامون خیاطی و آرایشگری کنیم و فقط با همجنسای خودمون ومحله خدمون با کسی ارتباط نداشته باشیم که هرچی دل مردا بخواد بزنن تو سرمون؟ واقعا که اگه شما دانشگاه رفته هستین براتون متاسفم واااااقعا

[پاسخ]

روشن فکر
۲۲:۴۹ ~ ۳۱ فروردین ۱۳۹۳

البته بگم که من فوق لیسانس دارم و هنوز بیکارم خیلی هم از این وضعیت عذاب میکشم و هم کارشناسی و هم ارشدمو از دانشگاه سراسری گرفتم با این وجود مث خیلی از شما نا امید نیستم البته بهتون حق می دم ولی آدم نباید هیچوقت جا بزنه و نا امید بشه شاید من از خیلی از شما ها بیشتر درس خوندم با این کنکورهای سراسری مزخرف ایران ولی هنوز قصد ادامه تحصیل دارم و هنوز هم میگم چه زن و چه مرد با هر کاری که دارن و با هر شغلی که ازش نون در میارن نباید درس و تحصیل رو رها کنن

[پاسخ]

جواب روشن فکر
۱۵:۵۲ ~ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

شوهر گیرت نمیاد وگرنه نه کار می خواهی نه ادامه تحصیل
امیدت رو داشته باش تا یه امید واست گیدا بشه

[پاسخ]

روشن فکر
۲۳:۴۴ ~ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

برات متاسفم من هم متاهلم هم دو تا پسر دارم و شوهرم هم با من هم عقیده است و به داشتن همچین شوهری افتخار میکنم اینم بگم بعد از ازدواج و با تشویقهای همسرم ادامه تحصیل دادم

[پاسخ]

hamde
۲۳:۵۳ ~ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

دانشگاه پیام نور جز دانشگاه دولتی می باشد برای اطلاع بعضی از اساتید.

[پاسخ]

سحر
۱۴:۰۴ ~ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

واقعا براتون متاسفام

[پاسخ]

giti
۲۱:۲۹ ~ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام من مدرک لیسانس صنایع از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 14.51 دارم میتونم ثبت نام کنم؟

[پاسخ]

فقط خدا
۱۸:۴۱ ~ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

من 30 سال دارم از وقتی کاردانی گرفتم دارم دنبال کار مگردم تا سنم به 30 سال رسید البته کارشناس رو هم گرفتم با معدل 19 بیپولی باعث شد که مدرک کارشناسی رو دیر بگیرم حالا مه استخدامی ها شرایط سنی داره که به من نمی خوره ولی یه چیزی بگم اگه از خدا کمک بخوای حتما می شه شک نکن
البته من شوهرم سر کاره ولی به قول شوهرم با یه حقوق نه هیچوقت خونه دار میشیم نه ماشین دار حتی نمی تونیم با این گرونی بچه دار بشیم واقعا می ترسیم کم بیاریم

[پاسخ]

کلمه
۲۳:۴۲ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

دوستان منم مثل شما لیسانسم مثل همتون بیکار…تو این ازمون هم اسم نوشتم ولی…4سال که تو دانشگاه خودمون رو گول زدیم…تازه خوش به حال خانم ها…ماها که 2سال هم باید بریم خدمت که بدتر از دانشگاس چی باید بگیم…الان 4ماهه که خدمتم هم تموم شده…به این نتیجه رسیدم که چاره ای نیس…باید ازنو برم کارگری کنم…به خانم ها هم حق میدم…البته باید قبول کنید فشاری که رو پسرها هست رو خانوم ها کمتره…البته قبول دارم که خانم ها هم در س خوندن زحمت کشیدن…من که بیخیال همچی شدم…وفراموش کردم که دانشگاه رفتم ..هرجا میرم میگم دیپلم دارم و با دیپلم دنبال کارگری دارم میگردم

[پاسخ]

ali
۱۰:۴۷ ~ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

با نرگس موافقم

[پاسخ]

رضا
۱۲:۲۴ ~ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

نمیدونم چه گناهی کردیم
هر جا بخوان استخدام کنن شرایط سنی و حداقل معدل و رشته های خاص و این چیزا رو میخوان….
لیسانس زیست دارم و 29 ساله ام شده و هیچ کجا کاری مرتبط با رشته ام پیدا نمیشه

[پاسخ]

جواب من به نرگس جان
۱۱:۵۸ ~ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

عزیزم تعداد کثیری از بانوان در حال حاضر در حال آرایشگری و خیاطی هستن. بیا بریم سر کوچمون نشونت بدم.
همه یه جور فکر نمی کنن عزیزم. همه قابلیت های یکسانی ندارن

[پاسخ]

در جواب به ali
۱۲:۰۱ ~ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

علی آقا شما که با نرگس خانم موافقی بهتره خودت هم دنبال کار آفرینی باشی نه استخدامی.

[پاسخ]

مریم
۱۱:۴۱ ~ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

من متاسفم واسه دوستانی که فکر میکنند فقط دانشگاه برای استخدام شدنه نخیر من با نرگس هم مخالفم همه که نباید برن سراغ هنر سعی کنید درس بخونید ب دو دلیل استخدام و بالابردن تجزیه اولیش نشد برید پی هنر

[پاسخ]

صدیقه خصالی
۱۷:۵۴ ~ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام من صدیقه خصالی هستم میخواستم دربانک استخدام شوم من منطقه 14 هستم من مدرک دیپلم دارم رشته علوم انسانی هستم باتشکر

[پاسخ]

صدیقه خصالی
۱۷:۵۸ ~ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام من میخواهم استخدام شوم دربانک دولتی

[پاسخ]

جواب
۱۳:۱۸ ~ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

اولا پیام نور نیمه دولتی غیره انتفاعیم همین طور محض اطلاع دوستانی که در این دانشگاهادرسخوندنو خودشون اطلاعی ندارم

[پاسخ]

[جواب
۱۳:۲۳ ~ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

و در جواب بعضی از دوستان من خودم یه خانومم و درس خوندم برای زندگیم برای بالاتر رفتنه درکم و دیدم نسبت به زندگی درس میخونم طرز برخورد با دیگران و مشکلاتو بلد باشم بتونم حامی بچه هام باشم بتونم تو اجتماع حرف بزنم بتونم بچه هامو خوب تربیت کنم و اگر روزی نیاز داشتم برای کسب درامد ازش استفاده کنم نه اینکه زندگی و بذارم برم سرکار.ترجیح میدم بجا اینکه خودم فرد موفقی تو جامعه باشم بچه های موفق تحویل جامعه بدم هیچ عقده ای سرکار رفتن ندارم.و به افتخار برادرانه هم رشته ی خودم از عرصه کنار میرم چون اونام حق دارن درامد داشته باشن و زندگی تشکیل بدن.

[پاسخ]

حمید
۱۱:۳۱ ~ ۲ خرداد ۱۳۹۳

با سلام خدمت دوستان…
من هم مدرک لسیانس مدیریت بازرگانی رو از دانشگاه پیام نور گرفتم! خدا میدونه که پدرم در اومده تا معدلم رو به بالای 14 رسوندم! اما به اعتقاد من نه معدل ونه هیچ چیز دیگری ملاک برای استخدامی نیست ! کسانی میتوانند استخدام شوند که : (پارتی کلفت) داشته باشند. والسلام !!!!

[پاسخ]

منم
۰۳:۴۵ ~ ۶ خرداد ۱۳۹۳

سن استخدامی برا لیسانس رو بالاتر ببرین

[پاسخ]